Gelecek sezon Beşiktaş'ta yokum

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a 2-0 yenilen Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 24.05.2015 - 22:37 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'a 2-0 yenilen Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic açıklamalarda bulundu. 

Galatasaray karşısında özellikle ikinci yarıda iyi bir performans sergilediklerini belirten Bilic, "Galatasaray'ı tebrik ederim. Oyuncularımla gurur duyuyorum, maçın başından sonuna kadar rakibimize göre daha iyi olan bizdik. Galatasaray'ın 2-3 pozisyonu vardı, çok pozisyon yakaladık ancak golü atamadık. Büyük maçlarda bu çok kritik bir nokta. Sezon boyunca bu olay başımıza çok geldi. Çok yakalıyoruz ama bitiremiyoruz. Şansısız demek istemiyorum, bu kadar pozisyonu yakalayıp da atamıyorsak bir şeyler eksiktir" dedi.

"SNEIJDER EN AZ 30 GOL ATMIŞTIR"

Beşiktaş'ta bir kalite sorunu olduğunu Sneijder üzerinden verdiği örnekle açıklayan Bilic, "Büyük maçlarda şansız olduğumuzu söyleyebiliriz ancak ekstra kaliteli ile ilgili bir sıkıntımız var. Sneijder'in attığı gol mesala, Sneijder bu gollerden en az 30 tane Real Madrid'de de Inter'de de atmıştır. Bu çok önemli bir durum, Galatasaray için çok büyük bir avantaj." şeklinde konuştu.

 

Kafamda kararımı verdim. Yönetimle görüştük, futbolcularla da görüşeceğim ama duyuruyu tv'den yapmayacağım.''Gelecek sezon Beşiktaş'ta yokum.''