Gedoz'un durumu yarın netleşecek

Club Brugge'un teknik direktörü Michel Preud'homme ve Timmy Simmons, Beşiktaş maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundular.

GÜNDEM 18.03.2015 - 20:12 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı
Beşiktaş maçı öncesi Michel Preud'homme ve Timmy Simmons, basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İşte Michel Preud'homme'un açıklamaları;

"Ofansif anlamda etkili bir takımız ama maçların ilk yarılarını genelde kontrollü oynuyoruz. Yarın da böyle olacak. Gedoz ilk maçta da tam hazır değildi o yüzden sadece ikinci yarı oynayabilmişti. Gedoz'un son durumu yarın belli olacak. Kulüp için öncelikle grupları oynamak önemliydi çünkü geçen sene bunu başaramamıştık. Ama bu sene grubu birinci sırada tamamladık ve üstüne bir tur daha geçtik. Geldiğimiz noktada da adım adım düşünmeyi istiyoruz. Oynadıkça, ilerledikçe bundan keyif alıp ne kadar olursa o kadar ileri gitmeyi isteriz."

Timmy Simmons'un açıklamaları;

"Atmosfer göz kamaştırıcıydı. Taraftarlar takımlarını çok iyi bir şekilde destekliyor. Açıkçası bu da benim hoşuma gidiyor çünkü kalabalık bir tribün her zaman boş bir tribünden daha iyidir. Biz takım olarak genelde ofansif futbol oynayan bir takımı. İstatistikler de bunu doğruluyor. Ama yarın ne olacağı maçın gidişatına bağlı. Biz aslında yeterli gol atıyoruz ama yarın maç içersinde neler olacağı bunu belirleyecek. 2-1'lik avantajda sadece 0-0'a ya da beraberliğe odaklanmak tehlikeli olabilir. Bu nedenle maçın gidişatı her şeyi belirleyecek."