Beşiktaş kongre üyesi ve eski Kuşadası Beşiktaş Dernek Başkanı Suphi Aktoğ geçirdiği talihsiz motor kazası sonucu hastaneye kaldırıldı.

Yapılan sağlık kontrolünde ufak tefek zedelenmelerin haricinde sağ ayak kaval kemiğinde kırık tespit edilen Aktoğ acil olarak ameliyata alındı. Başarılı geçen ameliyattan sonra karşısında eski belediye başkanı Engin Berberoğlunu gören Aktoğ oldukça duygulandı. Başkanlık döneminde birlikte çalıştığı Aktoğ ile sohbet eden Berberoğlu bu ziyaretle vefasını da göstermiş oldu.

Berberoğlu”Suphi benim hem başkanlık döneminde görev arkadaşım hem de iyi bir Beşiktaşlı.Uzun bir dönemde Kuşadasında Beşiktaş Dernek başkanlığı da yapmıştır. Kaza haberini duyar duymaz geldim. İyi olduğunu gördüm ve mutlu oldum. Hayat fani ne olacağımız belli olmaz o yüzden böyle günlerde en önemli şey moraldir. Bende ona moral vermek için ziyarete geldim”dedi. Aktoğ ise ”Gerçekten Engin Başkanı  karşımda görünce şaşırdım, ayrıca çok mutlu oldum. Birşeye ihtiyacın olursa yanımda olduğunu söyledi. Uzun uzun sohbet ettik Beşiktaşı da konuştuk. Çok iyi moral oldu bu ziyaret bana kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca Beşiktaş kulübünden ve derneklerden arıyanlar oldu. Asbaşkanım Levent Erdoğan'a ,dernek başkanlarına ve arayan herkese ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Bizde Kartalbakışı Medya ailesi olarak Suphi Aktoğ'a geçmiş olsun diyoruz.