Geçeriz, yani problem olmaz!

Gaziantep maçını tribünden takip eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avrupa Ligi'ndeki kuranın ardından, “İyi oynarsanız, bunların hepsi kolay maçlar. Her şey futbolcuların elinde. Bu grubu geçebileceğimizi düşünüyorum” dedi.

GÜNDEM 29.08.2015 - 08:36 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün Gaziantep deplasmanında takımı yalnız bırakmazdı. Öğlen saatlerinde İskenderun ve Antakya’da Kartal Yuvası mağazalarının açılışını gerçekleştiren Fikret Orman, taraftarların yoğun sevgisiyle karşılaştı. 
Burada UEFA Avrupa Ligi’nde eşleştikleri rakipleri değerlendiren Orman, “Eğer iyi oynarsanız bunların hepsi çok kolay maçlar. Bütün iş Beşiktaşlı futbolcuların elindedir. Ben bu grubu, ‘geçebileceğimiz bir grup’ olarak düşünüyorum. Hayırlısı olsun. İyi oynarsak 6 maçı da alırız. Geçeriz, yani problem olmaz” ifadelerini kullandı.

Kızıl, Orman’ı çağırdı

Kara Kartal’ın Başkanı Orman ayrıca, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i de makamında ziyaret ederek, üzerinde isminin yazılı olduğu 31 numaralı Beşiktaş formasını hediye etti. Orman’a programlarında Beşiktaş Kulubü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, yönetim kurulu üyeleri Hakan Özköse ve Selçuk Kaynarkan eşlik etti. Akşam ise soluğu statta alan Orman, karşılaşma öncesi protokol tribününde oturmadı. Bunun üzerine Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl, Orman’ın bulunduğu yere giderek, “Yanıma gelsene Başkan” ricasında bulundu. 2-3 dakika ayakta konuşan ikiliden Kızıl, Siyah-Beyazlılar’ın Başkanı’nı yanında oturması konusunda ikna etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@