'Gebze Olmazsa Zeytinburnu'

Kasımpaşa yönetimi ile yaşanan olaylardan sonra, Beşiktaş stat arayışlarına başladı.

ÖZEL 26.12.2013 - 12:10 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş yönetiminin, tadilata alınması planlanan İnönü Stadı’na natif arayışları devam ediyor.Beşiktaş yönetim kurulu Zeytinburnu  ve Maltepe statlarının ardından Gebze  Şehir Stadı’nda incelemelerde bulundu.


Beşiktaş yönetimi Gebze Şehir Stadı’nın ulaşım, otopark, zemin ve tribün olarak artılarıbulunduğunu belirterek, tek sorunu aydınlatmanın oluşturabileceğinisöyledi. Bu sorunun da çözülebilir olduğunu ifade eden siyah beyazlı yönetim,bunun için tüm koşulları en ince ayrıntısına kadar hesaplayacağız.Gebze Şehir Stadı’nı Beşiktaş’ın lig ve belki de Avrupa maçlarınıoynayacağı bir statüye kavuşturmamız gerekecek" diye konuştu. Detaylıçalışmaların teknik bir ekiple yapılacağını dile getiren Öner,
yönetim kuruluna somut rapor sunacaklarını, sonrasında da net kararlarını açıklayacaklarını bildirdi.


Yönetimde, 45 dakikalık yolun çok büyük bir sorunolmayacağı ve maçların burada oynanması halinde tribün gelirinin deartabileceği fikri ağırlık kazandı.


Alternatif olarak
iç saha maçlarını oynayacağı stat için önümüzdeki günlerdekarar verecek olan siyah-beyazlı kulüp, Zeytinburnu Stadı'nda incelemelerde bulundu. Kulüpten gelen bir heyet stadın zemininde ve tribünlerde incelemeler yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@