Beşiktaş'ın G.Saray'ı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda 2-1 mağlup ettiği maçın ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Çebi, "Bu maç bir çok şeye ilaç oldu. Galibiyete ihtiyacımız vardı. Çocuklarımız da çok başarılıydı. Israrlı ve inatçı oynadılar. Maçı çok istediler ve aldılar. Kendilerini ve hocamızı tebrik ediyorum" diye konuştu.
Siyah-beyazlı kulübün yöneticisi, "Zirvenin 9 puan gerisinde kalan Galatasaray şampiyonluk yarışından koptu mu?" şeklindeki soru üzerine, "Zannetmiyorum. Onlar büyük takım ama biz daha büyüğüz" ifadelerini kullandı.
İlişkili Haber


UEFA Avrupa Ligi'nden elendikleri Sporting Lizbon müsabakasından sonra Galatasaray karşılaşması için bir endişe taşıyıp taşımadıkları sorulan Ahmet Nur Çebi, "Her maç zordur. Her karşılaşmada endişe vardır. Hiçbir maçı kolay göremezsiniz. Derbiler rekabet için önemli ama uzun bir maraton var" şeklinde görüş belirtti.

Dostça bir derbi yaşandığını kaydeden Çebi, "Geçmiş geride kaldı. Yeni sayfalar açmada her zaman fayda var. Beşiktaşlıyız, gönlümüz herkese açık" şeklinde konuştu.

Kaleci transferiyle ilgili gelen bir soru üzerine ise Çebi, "Bu maçın üzerine bunları konuşmayalım" cevabını verdi.