Galatasaray Maçının Durumu, Tottenham Maçına Bağlı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Galatasaray maçını da Konya’da oynayabilme ihtimali sorusuna, İnşallah cevabını verdi ve bunun Tottenham maçına bağlı olduğunu söyledi.

GÜNDEM 07.12.2014 - 21:55 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Süper Lig’de 12. hafta maçında Konya Torku Arena’da Trabzonspor’u 3 – 0 mağlup eden Beşiktaş’ta başkan Fikret Orman maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Kendisini bekleyen yüzlerce taraftar arasında gazetecilerin sorularını cevaplamaya çalışan başkan Orman’ın sözleri sık sık “Başkan cimbomu Konya’ya getir.” Şeklinde yapılan tezahüratlarla kesildi. Orman taraftarların bu sözlerine, “İnşallah.” diyerek cevap verdi. Trabzonspor karşısındaki galibiyet nedeniyle oyuncularını kutlayan Orman ayrıca zor durumdan buralara kadar geldiklerini ve bir çok kulvarda mücadele ettiklerini söyledi.

Orman, "Çok zorluklar çektik. Galatasaray maçını da burada oynamamız için perşembe günü oynayacağımız Tottenham maçına bakacağız. Bir de bugün bizi buralara kadar gelip destekleyen taraftarlarımıza da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Sağolsunlar bizi desteklemeye devam etsinler." diye konuştu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@