Galatasaray - Beşiktaş maçı şifresiz mi yayınlanacak?

Koronavirüs önlemleri nedeniyle Süper Lig'in seyircisiz oynanacağının açıklanmasının ardından Spor Bakanlığının devreye girerek Galatasaray - Beşiktaş maçı ile diğer maçlar şifresiz yayınlanacak.

FUTBOL 14.03.2020 - 09:29 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Koronavirüs önlemleri nedeniyle lig maçlarının seyircisiz oynanacağının açıklanmasının ardından Spor Bakanlığı maçların şifresiz yayınlanması için devreye girdi. Yayıncı kuruluş, maçların şifresiz yayınlanacağını bugün açıklaması bekleniyor.

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, köşe yazısında Süper Lig ile ilgili dikkat çeken iddia da bulundu. Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan sağlık kurulu tüm spor müsabakalarının seyircisiz oynanacağını açıklamasının ardından Çelikler, maçların ertelenme ihtimali şu an için gözükmediğini belirtti.

Salgının durumu gün be gün değil neredeyse saat başı değiştiğinden salı günü UEFA toplantısının ardından yeni kararlar gelebileceğini belirten Çelikler, "Şimdilik durum, "Ligimiz devam ediyor ve nisan sonuna kadar seyircisiz oynanacak.." diye yazdı.

GALATASARAY - BEŞİKTAŞ MAÇI ŞİFRESİZ YAYINLANACAK

Habertürk yazarı, bu kararlardan sonra ortaya beIN Sports'un maçları şifresiz yayınlayıp yayınlamayacağı sorusu konuşulmaya başlandığını ifade ederek şöyle yazdı:

"Spor Bakanlığı konu ile ilgili devreye girdi ve beIN Sports ile görüşüldü. Büyük bir gelişme olmazsa muhtemelen bugün beIN Sports maçları şifresiz yayınlayacağını açıklayacak ve hafta sonu, derbi de dahil maçlar şifresiz yayınlanacak." (Kaynak: Milli Gazete)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@