Takım lige verilen arada dinlendi, ilk maçı kaçıran Quaresma geri dönüyor, Cenk Tosun bu kez boş geçmemeye kararlı. Oyuncular da, “Taraftarımızın önünde yarım bıraktığımız işi bitirelim” sözleriyle zafer yemini ediyor.

Beşiktaş, Fransa’da son anlarda yediği gollerle 2-1 kaybettiği maçın rövanşını Lyon’dan Vodafone Arena’da alıp Avrupa Ligi’nde adını yarı finale yazdırmaya kararlı. Kritik kapışma öncesi takımda müthiş bir hava olduğu belirtiliyor. Referandum nedeniyle lige verilen arada dinlenme şansı bulan Siyah-Beyazlılar, son yapılan idmanın ardından kampa girerken, futbolcuların omuz omuza vererek zafer yemini ettiği öğrenildi. “Taraftarımızın önünde yarım bıraktığımız işi bitirelim” diyen Siyah-Beyazlılar, tarih yazma fırsatını kesinlikle kaçırmak istemiyor. Özellikle ilk maçı kaçıran Ricardo Quaresma’nın geri dönüşü, Beşiktaş açısından büyük avantaj olarak görülüyor.

Cenk’in yüzünü güldürdü!

Gözden kaçırmayın

İsviçre basını Christian Fassnacht'ı Beşiktaş'a yazdı İsviçre basını Christian Fassnacht'ı Beşiktaş'a yazdı

Fransa’daki maçı boş geçen, ligin en golcü ismi konumundaki Cenk Tosun da bu kez fileleri havalandırmaya hazırlanıyor. Q7’nin dönüşü, en çok da Cenk’in yüzünü güldürüyor. Milli futbolcunun, kendisinden gollük toplar beklediğini şaka yollu olarak idman sırasında Quaresma’ya da söylediği öğrenildi.

Kaynak: Fanatik