Zemin Çok Kötüydü

Slaven Bilic, Mersin İdmanyurdu galibiyetini değerlendirdi.

Zemin Çok Kötüydü

“Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Zemin çok kötüydü. Bir oyuncumuz sakatlandı. Bu havada değil futbol oynamak sahilde oturmak zor. İki farklı devre oynadık. İlk yarı rakibe pozisyon vermedik golü bulduk. İkinci yarı çok pozisyona girdik. Sezona iyi bir başlangıç yaptık.”
 
Demba Ba’nın yeni bir sakatlığı var. Bağlarında bir sorunu var. Geçmiş sakatlıklarıyla bir ilgisi yok. Risk almamak için kendisini oynatmadık. Yazılanlar dedikodudan ibaret”
 
“Avrupa Ligi’de Feyenoord ve Arsenal maçlarındaki oyunumuzu oynarsak şansımız var. Bugünkü maçın ilk yarısındaki gibi oynarsak erkenden eve döneriz. Tottenham favori gözüküyor ama Arsenal maçında neler yapabileceğimizi gösterdik.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 5 yıl Önce

Haklisin bilic, sen kal fikret gitsin!

Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Bence futbolcular o sıcakta o tarlada kendilerine top oynatanlar hakkında Adli işlemlere bir an önce başlamalılar..O zemini yapan şahıs mutlaka bunun kasrşılığını görmeli..Spor en iyi tanıtımdır ve bütün Dünya o maçı seyretme imkanına sahipti ve bu zemin Türkiye için aleyhte tanıtım olabilir onun için turizim bakanlığıda bu işe el atmalı..O şahıs mutlaka yaptığının karşılığını almalı almalıki birdaha hiç kimse böyle zemin yapmaya cesaret edemesin..