Yusuf Erdoğan dünyaya küstü..!!

Yusuf Erdoğan, Beşiktaş'la yapılan pazarlıklar olumsuz sonuçlanınca adeta çöktü. Ersun Yanal, morali bozuk olan futbolcuyu hazırlık maçlarında bile değerlendirmiyor.

Geçtiğimiz sezonun sona ermesinin ardından fazla süre alamaması ve taraftarlarla yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılma kararı alan Yusuf Erdoğan'ın, Trabzonspor'daki belirsizliği devam ediyor. Beşiktaş ile Trabzonspor arasında yapılan bonservis pazarlıklarının olumsuz sonuçlanması nedeniyle 24 yaşındaki sol kanat oyuncusunun kafası iyice karışırken, yaşadığı moral bozukluğu kampta gözlerden kaçmıyor.

***

Teknik direktör Ersun Yanal, 24 yaşındaki sol kanat oyuncusuna, moralsiz olması nedeniyle Dorogi ve Györ ile oynanan son iki hazırlık maçında görev vermedi.

Macaristan'da Budapeşte ile oynanan hazırlık karşılaşmasında ise oynayan ve bir de gol atan Yusuf hakkındaki son kararı yönetim verecek. Başkan Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan konusundaki tutumlarının devam ettiğini ve oyuncuyu asla bedelsiz olarak hiçbir kulübe göndermeye niyetlerinin olmadığını vurguladı. .

***

Kaynak: Sabah&Fotomaç

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 10:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Askin buyuk
Askin buyuk - 2 yıl Önce

O zaman odersin maasini oturturusun kulubede..para senin baskan..ama birz fazla havalnmissin.. nankorluk yapma sana oyle bi adam verdikki.. takiminin o boktan havasini tek basina degistirdi.. direk 11 oyuncusu aldin... milli takim oyuncusu..

Firat1903
Firat1903 - 2 yıl Önce

Ustaaa yanlış çizgide ilerliyosun !!

Alper Kaya
Alper Kaya - 2 yıl Önce

deme ki olcay'ı bedavaya verince bir şey olmuyormuş. yönetimin fiyaskolarına olcay'ı, gökhan i̇nler'i ve de yusuf erdoğan'ı ekleyelim. yöneticiler de kasıla kasıla gezinsinler bakalım!