Yusuf Erdoğan dünyaya küstü..!!

Yusuf Erdoğan, Beşiktaş'la yapılan pazarlıklar olumsuz sonuçlanınca adeta çöktü. Ersun Yanal, morali bozuk olan futbolcuyu hazırlık maçlarında bile değerlendirmiyor.

FUTBOL 24.07.2017, 10:58 25.07.2017, 10:47
6149

Geçtiğimiz sezonun sona ermesinin ardından fazla süre alamaması ve taraftarlarla yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılma kararı alan Yusuf Erdoğan'ın, Trabzonspor'daki belirsizliği devam ediyor. Beşiktaş ile Trabzonspor arasında yapılan bonservis pazarlıklarının olumsuz sonuçlanması nedeniyle 24 yaşındaki sol kanat oyuncusunun kafası iyice karışırken, yaşadığı moral bozukluğu kampta gözlerden kaçmıyor.

***

Teknik direktör Ersun Yanal, 24 yaşındaki sol kanat oyuncusuna, moralsiz olması nedeniyle Dorogi ve Györ ile oynanan son iki hazırlık maçında görev vermedi.

Macaristan'da Budapeşte ile oynanan hazırlık karşılaşmasında ise oynayan ve bir de gol atan Yusuf hakkındaki son kararı yönetim verecek. Başkan Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan konusundaki tutumlarının devam ettiğini ve oyuncuyu asla bedelsiz olarak hiçbir kulübe göndermeye niyetlerinin olmadığını vurguladı. .

***

Kaynak: Sabah&Fotomaç

Yorumlar (3)
Askin buyuk 3 yıl önce
O zaman odersin maasini oturturusun kulubede..para senin baskan..ama birz fazla havalnmissin.. nankorluk yapma sana oyle bi adam verdikki.. takiminin o boktan havasini tek basina degistirdi.. direk 11 oyuncusu aldin... milli takim oyuncusu..
Firat1903 3 yıl önce
Ustaaa yanlış çizgide ilerliyosun !!
Alper Kaya 3 yıl önce
deme ki olcay'ı bedavaya verince bir şey olmuyormuş. yönetimin fiyaskolarına olcay'ı, gökhan i̇nler'i ve de yusuf erdoğan'ı ekleyelim. yöneticiler de kasıla kasıla gezinsinler bakalım!