‘Yunus Mallı için Beşiktaş önde’

Türk kulüplerinin gözdesi olan Mainz'ın yıldızı Yunus Mallı hakkında, menajeri önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 05.02.2015, 02:48
7261
‘Yunus Mallı için Beşiktaş önde’

Ara transferin son günlerinde adı Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ile anılan gurbetçi Yunus Mallı konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Mainz forması altında çıkışa geçen ve geçen hafta sonu attığı 2 gol ve yaptığı asist ile dikkatleri üzerine çeken genç futbolcunun amcası ve aynı zamanda menajeri olan İlhan Mallı, Lig Radyo’da Passolig ile Passo Futbol programında önemli bilgiler aktardı.

 

Mallı, “Beşiktaş ve Trabzonspor ile görüştük. Görüşmeler sürecek de... Burada Beşiktaş’ın biraz daha önde olduğunu da söyleyebilirim. Yaz dönemine kadar durum netleşecektir” ifadelerini kullanarak haziran ayındaki transfer döneminin Kara Kartal için hareketli geçeceği sinyalini verdi

Yorumlar (8)
grkan 6 yıl önce
hayırlısı olsun yazın bizimdir süratli çevik şutları iyi en iyi özelliği ise ahlakı :)
Hakan Cihan 6 yıl önce
Vay arkadas iki gun oldu transfer kapanali. Hemen gelecek sezon transferlerini yazmaya baslamis basin.
Kartal Efeoğlu 6 yıl önce
Transferi gerçekleşirse kadro derinliği yaratmaktan başka bir işe yaramaz, Oğuzhan'ın performansı yetersiz ve Yunus Oğuzhan'dan 1 gram bile daha iyi değil, bizim Sosa'nın da üstünde bir oyuncuya ihtiyacımız var, yabancının 14 olduğunu düşündüğümde bu oyuncunun transferi hem mantıksız hem de gereksiz gibi duruyor, olacağını hiç sanmıyorum...
Selami Kartal 6 yıl önce
Birisinin bu gazetelere hatirlatmasi lazim. Bu oyuncular artik onumuzdeki seneden itibaren kadroya katilirsa yabanci statusunde olacaklar. Dunya kadar futbolcu varken, yabanci hakkini Yunus Malli icin mi kullanacak Besiktas? Orasi tartisilir.
Soccer 1903 6 yıl önce
@selami yunus yabancı statüsünde oynasa bile sıkıntı olmaz,8 yabancımız var,Sivok ve atibanın durumları belirsiz olmasa bile 6 yabancı almaz yönetim en fazla 3 yabancı oyuncu alınır.
Soccer 1903 6 yıl önce
Sezonsonu sosanın bonservisi alınacak,keza opare iyi çıkarsa onunkide alınır,Sivok yolcu,atiba belirsiz.yönetimin 7-8 yabancı alacağını hiç sanmıyorum,yunus çoğu yabancıdanda üstün bir oyuncu.
CastieL 6 yıl önce
şu soyadını değiştirsin ya türkiyeye gelirse acayip dalga gecerler!
asi kartal 6 yıl önce
bize gelirse bestesi hazırrrrrr :)