Yönetim'den Şenol Güneş'e veto!

Beşiktaş'ta, Alexander Milosevic'in önceki gün İsveç Milli Takımı'na çağrılması yönetimin kafasını karıştırdı.

FUTBOL 18.11.2015, 09:14 18.11.2015, 09:15
678

 Devre arasında stoper transferi yapmayı planlayan Beşiktaş’ta, Alexander Milosevic’in önceki gün İsveç Milli Takımı’na çağrılması yönetimin kafasını karıştırdı.

Teknik Direktör Şenol Güneş’in ısrarına rağmen stoper takviyesi konusunda kararsızlık yaşayan bazı yöneticilerin, “Elimizde İsveç’in stoperi varken neden devre arasında savunmacı arıyoruz? Milosevic’i birçok talibi varken biz transfer etmiştik” yorumunu yaptıkları ortaya çıktı.

Pedro Franco ayrılsa bile takımda 3 stoperin olacağına vurgu yapan siyah-beyazlıların, Veli Kavlak ve Tolgay Arslan’ın en geç sezonun ikinci yarısında forma giymeye başlayacak olmalarına da vurgu yaptıkları ifade edildi.

Veli ve Tolgay’ın dönmesiyle takım içindeki rekabetin en üst seviyeye çıkacağını dile getiren siyah-beyazlıların, “Onlar dönünce Atiba ve Necip’ten stoperde de yararlanabiliriz. Ayrıca Tosic ve Serdar da savunmanın ortasında görev yapabilir” diye konuştukları vurgulandı.


KAYNAK: MİLLİYET
Yorumlar (1)
Alican 5 yıl önce
Mario gomez i de kullanabiliriz defansta diymi kafaları iyi nasıl olsa.. Bu kafayla sampiyonluk gelmez..her oyuncuyu en iyi oynadığı yerde oynatmak gerekir