Yıldızları Çebi Getirecek!

Siyah-Beyazlılar'da futbolun yeni patronu Ahmet Nur Çebi, transfer çalışmalarında bizzat devreye girdi. Yönetimden yetkiyi alan Çebi, 13 Temmuz'daki İngiltere kampına Manuel Lanzini ve Konstantinos Mitroglou'yla beraber çıkarma yapmayı planlıyor!

FUTBOL 06.07.2014, 04:09
Yıldızları Çebi Getirecek!

 Gelecek sezonda hem Süper Lig’de hem de Avrupa’da önemli işler yapmak için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta, temaslar tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiye kadar Cenk Tosun ve Ramon Motta’nın bonservisini alan Siyah Beyazlılar’da teknik direktör Slaven Bilic’e, “Transferler İngiltere kampına gelecek” sözünü ileten yönetimin, bu konuda Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye yetkiyi verdiği bildirildi.


Kara Kartal’daki yeni görevine bomba gibi bir başlangıç yapmak için kolları sıvayan tecrübeli yöneticinin, 13 Temmuz’da start alacak olan İngiltere kampına yıldız yağdırmak konusunda
 çalışmaları devraldığı öğrenildi. Bu doğrultuda kulübün gündemindeki iki isim River Plate’li Manuel Lanzini ve Fulham’lı Konstantinos Mitroglou üzerinde yoğunlaşan Çebi’nin, anlaşmaya varılan bu futbolcular için son pürüzleri bizzat halledip Ada’ya ses getirecek bir çıkarma yapmayı planladığı ifade edildi.


‘Titiz çalışma yürütüyoruz’Futbol Şubesi Ahmet Nur Çebi’ye bağlı çalışan A Takım’dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mete Vardar, yönetimin transfer durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Siyah- Beyazlılar’ın Almanya kampında takımın yeni sezon hazırlıklarını takip eden Vardar, “Bütçemiz ve planlarımız belli. Bu çerçevede yönetim olarak herkes elinden geleni yapıyor. 4 kalitesi isim ile takımı takviye edip Şampiyonlar Ligi’ne kalmak istiyoruz. Tüm planlarımız bunun üzerine kurulu” ifadelerini kullandı.

Loading...
Yorumlar (0)