Yeter ki İmza İçin Çağırsınlar

"İyi bir takıma, teknik heyete ve taraftar grubuna sahibiz. Şampiyonluk neden olmasın. Beşiktaş'ta kalarak İnönü'ye çıkmak için sabırsızlanıyorum"

FUTBOL 13.10.2014, 03:01
9772
Yeter ki İmza İçin Çağırsınlar

2013 yazında transfer olduğu Beşiktaş'ta ilk günden bu yana taraftarların sevgilisi olan Atiba Hutchinson, A Spor'da yayınlanan 'Artı Futbol'a konuk oldu. Kanadalı oyuncu, şampiyonluk şansı ile ilgili soruya, "Bunu herkes soruyor. Güçlü bir kadromuz, iyi bir teknik direktörümüz ve çok iyi bir taraftar grubumuz var. Hem şampiyonluğa ulaşmak hem de Avrupa'da gidebildiğimiz kadar iyi yerlere gitmek istiyoruz" cevabını verdi. 31 yaşındaki oyuncu, İnönü Stadı'nın yıkılmasıyla yaşadıkları stat sorunu hakkında ise, "Bizim evimiz yok. Olimpiyat Stadı bizim evimiz değil. Şimdi bazı maçlarımızı Başakşehir'de oynayacağız. Bunun da ambiyans açısından iyi olacağını düşünüyorum. İnönü'de hiç oynama şansı bulamadım. Hayalim orada oynamak. Umarım bu fırsatı yakalarım" ifadelerini kullandı. 

 

'YETER Kİ İMZA İÇİN ÇAĞIRSINLAR'


Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Atiba, "Bildiğim kadarıyla kulüp benden memnun. Ben de burada olmaktan çok mutluyum. Futbolu, Beşiktaş'ta bırakmak benim için çok iyi olur ama olmazsa ailemin olduğu Kanada'da 1-2 sene oynamak da güzel bir seçenek" dedi.

 

MİLLİ TAKIM İYİ AMA...

 


"Türk Milli Takımı aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle özgüven kaybetti. Aslında iyi ve güçlü bir takım ama Çek maçına çok iyi başlamalarına rağmen gol yedikleri anda inanılmaz düştüler. Sanki herkes biri gelsin, bir şeyler yapsın, bizi kurtarsın der gibiydi. Bu manzaranın değişmesi için önce kazanmaları lazım. Yarın (bugün) Letonya'yı yenerlerse her şey farklı olacaktır.

Yorumlar (0)