Yeni sezonda yoklar

Beşiktaş'ta kaçan şampiyonluk, sözleşme yenilenmesini beklenen oyuncuları da vurdu.

FUTBOL 29.05.2015, 08:14
2588
Yeni sezonda yoklar

Siyah-beyazlılar Tomas Sivok ve Atiba'ya yeni sözleşme önermeme kararı aldı. Uğur Boral'la da yolların ayrılması kesinleşti. Opare'ye de yeni kiralama teklifi yapılmasından vazgeçildi. Öte yandan Trabzonspor'un peşinde olduğu İsmail Köybaşı, üçüncü kaleci olmak istemeyen Cenk Gönen, İnter'in takibe aldığı Oğuzhan Özyakup ve Pedro Franco ile son kararı ise yeni gelecek teknik direktörün vereceği öğrenildi.

Yorumlar (12)
iranlı kartal 6 yıl önce
kimi istiyorlarsa hemen yollayın. düztabanları tutmayın takımda...
BJK 6 yıl önce
Sivok'u tutun be kardeşim!
karatal 6 yıl önce
bence bu maçı biliç için oynayacaklarmış ulan Beşiktaş için oynamayan bu arkadaşların hepsini gönderen bize karakterli formasını bilen insanlar lazım.
Merdo 6 yıl önce
Çok acı ama Beşiktaş,da Beşiktaş,da oynıyabilecek bir tane futbolcu yok..Bırakında transferi bir profesyonel yapsın..
Balkır 6 yıl önce
Uğur Boral, Ersan gülüm, Tomas Sivok, Ramon Motta, İsmail Köybaşı, Serdar Kurtuluş, GÖKHAN TÖRE ve MUSTAFA PEKTEMEK. Kesinlikle yönetim bu oyunculardan kurtulmalı. Beşiktaş'a zerre faydası dokunmadı hiçbirinin.
kry03 6 yıl önce
tolga serdar pedro ersan ismail uğur necip atiba pektemek opare şutla gitsin demba ba yı 12-15 arası sat yerine fernandao ve gignac sağ bke şener defansa skartel
bjk1903 6 yıl önce
hayvan bile su içer allaha bakar yazık valla ersan gökhan töre ramon motta bizi ipten alan adamlardı son haftalardaki performansları için adamları yakıyorsunuz size diyecek söz bulamıyorum yazık valla beşiktaşlıyım diye geçiniyorsunuz bide beşiktaşlılık iyi günde deil kötü günde yanın da olmaktır
umi gul 6 yıl önce
necip pektemek motta köybaşı opare miloseviç boral frei ...sadece maaşları 10 milyon doları geçiyor. 10 milyona adam gibi 2 futolcu alınsa inanın kimse bjknin eline su dökemez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın