Yeni adresi Beşiktaş

Wesser Kurier: Transfer bitme noktasına geldi. Yıllık 1.5 milyon euro alacak. Prödl, yeni sezonda büyük ihtimalle 'boğaz keyfi' yapacak

FUTBOL 02.04.2015, 03:27
985
Yeni adresi Beşiktaş

Beşiktaş'ın transferinde son noktaya kadar geldiği iddia edilen Sebastian Prödl konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. 27 yaşındaki Avusturyalı stoperin Kartal ile anlaştığı iddiasına, W.Bremen Futbol Direktörü Thomas Eichin, aba altından sopa gösterip açıklık getirdi. Eichin, yaptığı açıklamada, "Ben işimi yaptım. Oyuncuya teklifimizi ilettik. Verebileceğimiz rakamı söyledik. Ama aramızdaki görüşmeler devam edecek. Ancak Sebastian Prödl bizimle kalmak isterse, yola devam edecek. Sonuçta bu onun vereceği bir karar" şeklinde sert bir çıkış yaptı. 

Rakam çok yüksek 
Sebastian Prödl konusunda bir diğer iddia ise Alman Wesser Kurier Gazetesi'nden geldi. Werder Bremen Kulübü'nün, Prödl'a teklif ettiği rakamın, Avusturyalı oyuncunun İstanbul'dan gelen önerinin yanına bile yaklaşamadığını iddia edilerek, "Bu transfer artık bitme noktasına geldi. Yıllık 1.5 milyon euro alacak. Prödl, yeni sezonda büyük ihtimalle boğaz keyfi yapacak" ifadesini kullandı. Bu arada Prödl, hava toplarındaki hakimiyeti ve sezgileriyle top kesmesiyle tanınıyor.

 

Veli Kavlak evinde ağırlamış


Avusturya'nın Krone Gazetesi, Prödl'ı etkileyenin sadece Beşiktaş'ın parası olmadığını, gösterilen saygıdan da etkilendiğini yazdı. 1 ay önce İstanbul'a gelen Prödl'ın, kendisini evinde ağırlayan Veli Kavlak'ın da bu transferde önemli payının olduğu bildirildi.

Yorumlar (2)
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Bizim takımın stoper ihtiyacı yok ben bu habere inanmıyorum, zaten hali hazırda elimizde birbirini yedekleyebilecek 4 tane genç ve geleceği olan stoper var. Eğer doğruysa Biliç ve yönetim iyice sıçmaya başladı demektir. Bu takımın öncelikli ihtiyacı geri dörtlü değil, orta alana çift yönlü atibadan iyi bir orta saha, bir yedek forvet, bir tane yedek sağ açık, bir tane yedek 10 numara ihtiyacı vardır..
HÜSEYİN 6 yıl önce
BU TAKIMIN İHTİYACI ASLINDA 6,7 TANE AMA ÖNCELİKLİ OLARAK İHTİYAÇ ŞU ŞEKİLDE ; 2 STOPER,1 KALECİ,İKİ BEKTEDE OYNAYABİLEN BEK,SOL AÇIK.