Yaptığım hata yüzünden bugün kaybetseydik...

Galatasaray'ı öne geçiren golde büyük hatası olan Beşiktaş kalecisi Günay Güvenç maç sonu özeleştirilerde bulundu.

FUTBOL 14.12.2015, 23:16 14.12.2015, 23:17
892

 Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında  Beşiktaş, Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda ağırladığı ezeli rakibi Galatasaray'ı 2-1 mağlup etti.

Galatasaray'ı öne geçiren golde büyük hatası olan Beşiktaş kalecisi Günay Güvenç maç sonu basın mesnuplarına yaptığı açıklamada özeleştirilerde bulundu.

İşte Günay Güvenç'in açıklamaları:
 
"Yaptığım hata benim açımdan kötü oldu. Geçen sezon aslında çıktığım her topu iyi karşılıyordum. Yaptığım hata yüzünden bugün kaybetseydik kendimi ne zaman affederdim bilmiyorum."
Yorumlar (4)
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Git lan işine! Senin gibi adamlar kaleci değil, Halde karpuzcu bile olamaz! yazıklar olsun senin gibi gence ki, 1 mm kendini geliştirmiyorsun! Ulan o şekilde amatör kaleci bile hata yapmaz be! Yendik diye gerçeği söylemeyecek miyiz? Yazık değil mi arkadaşlarınızın emeğine? Tolganın yüzünden bu takım kaç maç-puan kaybetti! Şimdi de sen mi?
süleyman mn 5 yıl önce
günay ilk kez forma giymiş bırakta o hatayı yapsın övdükleri gs muslerde hata yataptı 2 tane o golleri de yedi tolga 2 sndır her zaman hata yapıyor bjk yakıyor tolgadan daha iyi cenki gönderenler utansın
aslanavcisi 5 yıl önce
adam ilk maçına çıktı arkadaşlar kimse kusura bakmasın bu derbide kim olsa o yaşta o tecrübesizlikte eli ayağına dolanır biz tolgaya hata yaptığından ziyade ruhsuz omuzları düşük hırssız haline kızıyoruz. dediğim gibi 34 yaşında kaleci tecrübelidir. 23 yaşındaki hata yapa yapa tecrübe kazanır. günaya destek olursak ileride çok başarılı olacak.
maf 5 yıl önce
Günay ilk kez oynuyor diyen arkadaşlar???? İlk kez geçen yıl fener derbisinde oynadı. Tamam genç tecruesiz ona lafımız yok ama Beşiktaş da bu kadar cahil tarafatarı haketmiyor bee