'Yanındayız'

Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic: Ben ve kulüp tabii ki Gökhan'ın arkasındayız. Dedikoduları dinleyerek ona cephe almayacağız.

FUTBOL 10.10.2014, 02:53
1100
'Yanındayız'

Son günlerin en çok konuşulan ismi Gökhan Töre'ye bir destek de Beşiktaş'taki hocası Slaven Bilic'ten geldi. Lig TV'ye konuşan Hırvat teknik adam "Ne olup bittiğini bilmiyorum ama anlatılanlar film senaryosuna benziyor. Gökhan çok duygusal biri. Ben ve kulüp tabii ki onun arkasında olacağız. Dedikoduları dinleyerek ona cephe almayacağız" ifadesini kullandı. 

BURADA ÇOK MUTLUYUM AMA...
Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Slaven Bilic sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili olarak ise "Kendim için televizyonda lobi yapmak istemem. Başkan ve yönetimle iyi giden bir ilişkimiz var. Zamanı gelince bunu konuşacağız. Herkes biliyor ki burada çok mutluyum ama tabii ki istenen sonuçlar gelmezse kontratı alamazsın" diye konuştu. 

 

ENGELLEMELERİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

 


Hedefleri doğrultusunda ilerlediklerini belirten Hırvat teknik adam "3 yıllık plan yaptık ve işler istediğimiz gibi gidiyor. Ligde lideriz ve Avrupa'da büyük takımlara karşı iyi oynadık" dedi. Sivas maçı için Ankara'ya gitmekten mutlu olmadığını vurgulayan Bilic "İstanbul'un büyük takımlarındanız ama kimse stadını bize vermek istemiyor. Ancak tüm engellemelerin üstesinden geleceğiz" diyerek iddiasını ortaya koydu. 

Yorumlar (0)