Yalçın Ayhan'a Tazminat

Beşiktaş'ta Yalçın Ayhan krizi tazminatla noklandı. Siyah-beyazlı ekibin anlaştığı ve İngiltere kampına çağırdığı ancak idmana dahi çıkmadan Türkiye'ye gönderdiği tecrübeli stoperle yönetimin anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Yalçın Ayhan'a Tazminat

Beşiktaş'ta Yalçın Ayhan krizi tazminatla noklandı. Siyah-beyazlı ekibin anlaştığı ve İngiltere kampına çağırdığı ancak idmana dahi çıkmadan Türkiye'ye gönderdiği tecrübeli stoperle yönetimin anlaşmaya vardığı öğrenildi. Yetkililer arasındaki görüşmenin, sözleşmenin iptali ve Yalçın'a tazminat ödenmesi yönünde olacağı ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmetim03
ahmetim03 - 5 yıl Önce

Kim imza attirdiysa parasini cebinden odesin ve istifasini verip gitsin. Besiktasin bir kurusunu sokaga attirmam diyen baskana is dusurmesin.

Hüseyin
Hüseyin - 5 yıl Önce

Bu tazminat, rezilliğin sorumlusu tarafından karşılansın. Bunu kulübe yıkarsanız hakkımızı helal etmiyoruz!

erhan
erhan - 5 yıl Önce

tabi buda 2 aylık bir çalışmanın mahsulü lanziniye 850 00 Euro vermeyi pazarlık gücü say sonra dön gel birilerine tazminat öde olacak işmi ya bu ayıp be koca koca adamlarsınız bukadarına pes

Demir
Demir - 5 yıl Önce

kampa bile katılmadan tazminat ödeyerek bir kez daha tarih yazıldı. önce ericsson a türkiyeye gelmeden tazminat ödenmişti şimdi beşiktaş formasını bırak kamp eşofmanlarını bile giymeyen yalçına tazminat. eskiden hiç değilde 1-2 maç oynatır kovar öyle tazminat öderdik :)Tamam demba ba güzel transfer-büyük transfer tebrik etmek gerek ama bu halen yapılmaya devam edilen yanlışları örtmesin