Yabancı sınırı kaldırıldı!

SON DAKİKA: TFF'nin yabancı planlamasına göre, gelecek sezondan itibaren takımlar 28 kişilik kadroda 14 Türk oyuncu bulunduracak.

Yabancı sınırı kaldırıldı!

SON DAKİKA: TFF'nin yabancı planlamasına göre, gelecek sezondan itibaren takımlar 28 kişilik kadroda 14 Türk oyuncu bulunduracak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çakıroğlu
Çakıroğlu - 4 yıl Önce

2015-2016 Sezonu ve örnek bir kadro..MİRKOVİÇ-TATO-ZAZO-TRANKO-LESSİ-ROLANDO-OSMAOVİÇ-ASİBA-ROTİÇ-ŞASA-REKAS.(Bu isimlrde futbolcu yok mesela yani)..Şimdi biz taraftarlar bu kadro içinmi tribüne gideceğiz..Gidersem şerefsizim..önce Türklüğümü inkar etmiş olur kendimden utanırım benki TÜrk olduğum için gurula gurula gezerken..Umarım seneye bütün maçlar boş tribüne oynanır yayıncı kuruluş bir tane cihaz satamaz..

Orhan
Orhan - 4 yıl Önce

Cok iyi oldu. Artik Guti ve Quaresma ayarinda futbolcular gelsinde gozumuz gonlumuz acilsin.Tore ve Ba haric mahalle takimi izlemekten yorulduk. Zaten bu takimin maclarina kimse gitmiyor. Oradan anlayin artik!

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Facia bir karar. Skandal bir karar. Ne derseniz uyan bir karar. Saçma sapan bir serbestlik sağlıyor. 14 yerli oyuncu olacak ama kadroya girme garantisi yok. Ne anladım bu işten? Ayrıca kimse kusura bakmasın ama tam da yerli oyunculara yönelmemiz gereken dönem bence bu. Kulüpler üçe beşe yerlileri bırakacak. Bizim yerlilerimiz iyi ama daha iyilerini daha ucuza getirip yabancı transferine iyi bir bütçe ayırabilirim. Millet takımını çer çöp yabancıyla dolduracak. Biz ise etkin oynatabileceğimiz yabamcılara yönelirsek başarılı oluruz. Para saçmayalım mümkünse.