Ya şampiyonluk, ya elveda

Siyah-beyazlılar, hocanın "Artık futbolcular konuşacak" ifadesi için, "Hocamız haklı" yorumunu yaptı.

FUTBOL 11.04.2015, 09:38
535
Ya şampiyonluk, ya elveda

Son haftalardaki kötü futbol nedeniyle liderlikten üçüncülüğe düşen Beşiktaş'ta tüm gözler futbolculara çevrildi. Bitime 8 hafta kala Bilic'in yaptığı, "Bu saatten sonra benim yapacağım bir şey yok, top artık futbolcularda" yorumuna siyah- beyazlı yetkililer de tam destek verdi. Üst üste oynanan Club Brugge maçları ve F.Bahçe derbisinin yorgunluğu nedeniyle Başakşehir maçında da puan kaybedilmesinin ardından oyuncuların yorulduğunu kabul eden yönetim, buna rağmen "Henüz hiçbir şey bitmedi" ifadesini kullandılar. 

Taraftarımız hak ediyor 
Beşiktaş yönetimi, Hırvat teknik adamın yaptığı, "Artık ben değil, futbolcuların konuşma zamanı" ifadesi için de, "Bilic kesinlikle haklı. Şimdi dışarıda değil, sana içerisinde konuşma vakti. Beşiktaşlı futbolcu ayaklarını konuşturacak ve yeniden zirveye yerleşecek. Bu camia ve taraftarımız, bunu fazlasıyla hak ediyor. 'Şampiyonluk zora girdi' demek yanlış bir algı" diye konuştular

Ya şampiyonluk, ya elveda


Yönetım ile Bilic'in, opsiyonlu sözlesmeyi henüz karsılıklı kullanmamasının nedeni ortaya çıktı. Yönetimin "Sezon sonuna kadar bekleyip durumunuzu görelim. Sampiyon olup olmayacagımıza göre tavrımızı veririz" seklinde karara vardıgı bildirildi. Bu da su demek: Sampiyonluk gelirse Bilic'le devam, gelmezse yollar ayrılacak.

Yorumlar (2)
iranlı kartal 6 yıl önce
şampiyon nasıl olursun...sen bütün maçlarını alsan ne olacak, gs 7 maçını alıp sana yenilse bile şampiyon... atı alan üsküdarı geçti beyim...geç bunları west ham birlik seni bekliyormuş???.
tekin 6 yıl önce
defol git lan biliç.hiç bi meziyetin yok winner değilsin west am tam sana göre.şampiyonluk hedefi yok o yuzden gerilim stres yok...yayarsın da yayarsın.küme düşmedikten sonra da kimse dokunmaz.bi sene 8. olursun bi sene 12. geçinip gidersin.senin gibi berbat adama sayısaldan buyuk ikramiye gibi ingiliz takımı.