‘Volkan Şen için...’

Şenol Güneş, Fikret Orman'la Avusturya dönüşü yaptığı toplantıda orta alana 2 takviye yapılmasını istedi.

‘Volkan Şen için...’

Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli çalıştırıcısı Şenol Güneş, Avusturya kampından İstanbul’a dönmesinin ardından soluğu Başkan Fikret Orman’ın yanında aldı. Yeni sezon öncesinde kadroya; Dusko Tosic, Andreas Beck, Luiz Rhadolfo, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez gibi isimlerin katılmasından dolayı memnun olduğunu Orman’a ileten Şenol hocanın, bu duruma rağmen orta alana 2 yeni takviye yapılmasını istediği ortaya çıktı. Güneş’in, bu talebini, “Orta sahamız çok kırılgan. Sosa ve Oğuzhan oyun olarak aynı tip iki oyuncu. Veli ve Tolgay’ın durumlarında belirsizlikler var. Savunma, forvet ve kanat bölgelerinde iyi durumdayız ancak orta sahanın ortası konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Bu alan; rakibi durdurma ve forveti besleme konusunda yetersiz” sözleriyle direkt olarak Fikret Orman’a ilettiği öğrenildi.

Volkan Şen için...’

Görüşmede, takıma kazandırılmasını istediği isimleri de açıklayan 63 yaşındaki teknik adamın, “Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için takımdaki bu açığın kapatılması şart. Şartlarımızı zorlayıp Gökhan İnler ve Ozan Tufan’ın ikisini birden alalım. Mümkün olursa bize faydaları olmayacak isimleri de Volkan Şen’e karşılık takasta kullanalım” dediği bildirildi.

 

Yönetimin planları değişti

 

Normal şartlarda 1 takviyeyle transferi kapatmayı planlayan Başkan Fikret Orman, teknik heyetten gelen bu isteğin ardından durumu İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’ye iletti. Deneyimli yöneticinin de temaslara zaman kaybetmeden başladığı ortaya çıktı. Çebi; Gökhan İnler ve Ozan Tufan’ın yanı sıra, Volkan Şen’i de takıma kazandırmak için girişimlere start verdi.

 

FANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
bjk0003
bjk0003 - 3 yıl Önce

o.sahaya inler ve ozan ikilisi çok iyi olur ozan ve volkan için bursaya 7 milyon + pektemek ismail necip sezer teklifiyle gidilebilir inleride 3,5-4 arası biter birde şu franconun yerine douglası alsak ahh ahhh

atasoyk
atasoyk - 3 yıl Önce

volkan ne ayak? kanatlar çok iyi... bu bölgeye para harcamak saçma... bu haberi yazan renkli biri sanırım aklından kendi takımının eksik taraflarını geçirmiştir yazarken....

bahadır güzelce
bahadır güzelce - 3 yıl Önce

volkan denen soytarıyı bu takıma almayın bu adam karaktersiz biri kendi takımına ne yaptığıda ortada

soner
soner - 3 yıl Önce

Volkan Şen, Onur Kıvrak... bunlar karakter problemi yaşayan, arabesk oyuncular Beşiktaş'ın büyüklüğünü kaldıramazlar ve siyak beyaz formaya yakışmazlar.

Yusuf
Yusuf - 3 yıl Önce

Peki,bu yonetim 3 senedir,Besiktasin buyuklugunu kaldirabildimi? Besiktasa yakistilarmi?