‘Volkan Şen için...’

Şenol Güneş, Fikret Orman'la Avusturya dönüşü yaptığı toplantıda orta alana 2 takviye yapılmasını istedi.

FUTBOL 05.08.2015, 09:10
2185
‘Volkan Şen için...’

Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli çalıştırıcısı Şenol Güneş, Avusturya kampından İstanbul’a dönmesinin ardından soluğu Başkan Fikret Orman’ın yanında aldı. Yeni sezon öncesinde kadroya; Dusko Tosic, Andreas Beck, Luiz Rhadolfo, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez gibi isimlerin katılmasından dolayı memnun olduğunu Orman’a ileten Şenol hocanın, bu duruma rağmen orta alana 2 yeni takviye yapılmasını istediği ortaya çıktı. Güneş’in, bu talebini, “Orta sahamız çok kırılgan. Sosa ve Oğuzhan oyun olarak aynı tip iki oyuncu. Veli ve Tolgay’ın durumlarında belirsizlikler var. Savunma, forvet ve kanat bölgelerinde iyi durumdayız ancak orta sahanın ortası konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Bu alan; rakibi durdurma ve forveti besleme konusunda yetersiz” sözleriyle direkt olarak Fikret Orman’a ilettiği öğrenildi.

Volkan Şen için...’

Görüşmede, takıma kazandırılmasını istediği isimleri de açıklayan 63 yaşındaki teknik adamın, “Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için takımdaki bu açığın kapatılması şart. Şartlarımızı zorlayıp Gökhan İnler ve Ozan Tufan’ın ikisini birden alalım. Mümkün olursa bize faydaları olmayacak isimleri de Volkan Şen’e karşılık takasta kullanalım” dediği bildirildi.

 

Yönetimin planları değişti

 

Normal şartlarda 1 takviyeyle transferi kapatmayı planlayan Başkan Fikret Orman, teknik heyetten gelen bu isteğin ardından durumu İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’ye iletti. Deneyimli yöneticinin de temaslara zaman kaybetmeden başladığı ortaya çıktı. Çebi; Gökhan İnler ve Ozan Tufan’ın yanı sıra, Volkan Şen’i de takıma kazandırmak için girişimlere start verdi.

 

FANATİK

Yorumlar (5)
bjk0003 5 yıl önce
o.sahaya inler ve ozan ikilisi çok iyi olur ozan ve volkan için bursaya 7 milyon + pektemek ismail necip sezer teklifiyle gidilebilir inleride 3,5-4 arası biter birde şu franconun yerine douglası alsak ahh ahhh
atasoyk 5 yıl önce
volkan ne ayak? kanatlar çok iyi... bu bölgeye para harcamak saçma... bu haberi yazan renkli biri sanırım aklından kendi takımının eksik taraflarını geçirmiştir yazarken....
bahadır güzelce 5 yıl önce
volkan denen soytarıyı bu takıma almayın bu adam karaktersiz biri kendi takımına ne yaptığıda ortada
soner 5 yıl önce
Volkan Şen, Onur Kıvrak... bunlar karakter problemi yaşayan, arabesk oyuncular Beşiktaş'ın büyüklüğünü kaldıramazlar ve siyak beyaz formaya yakışmazlar.
Yusuf 5 yıl önce
Peki,bu yonetim 3 senedir,Besiktasin buyuklugunu kaldirabildimi? Besiktasa yakistilarmi?