Vodafone Arena’da geri sayım başladı

Kartal'ın yeni yuvasında yapım çalışmaları tam gaz sürüyor. Çatı inşaatında büyük mesafe kat edildiği, yakın zaman içinde de zeminin düzenlenmesine başlanacağı öğrenildi. 41 bin 903 kişilik dev statta çalışmaların; Eylül ayının sonunda tamamlanması hedefleniyor.

FUTBOL 28.06.2015, 03:12
2746
Vodafone Arena’da geri sayım başladı

Siyah-Beyazlı camianın bitirilmesini merakla beklediği Vodafone Arena’da çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kaba inşaatı tamamlanan 41 bin 903 kişilik dev spor kompleksinde çatı inşaatının kolonlarının monte edilme süreci de sürüyor. Yapımına 7 gün ve 24 saat boyunca günde 3 vardiyayla devam edilen çatı çalışmalarının gelecek ay içinde tamamlanması planlanıyor. Ağustos ayında ise stadın zemininin yapımına başlanacağı, Eylül ayının sonunda da ince işçiliğin bitirileceği tahmin ediliyor.

İlk akıllı stat olacak

Bitirildiğinde kendi enerjisini kendisi üretecek olan Arena, Türkiye’nin ilk akıllı stadı olacak. Dev spor kompleksi, futbol maçlarının yanı sıra; konser alanı, sanat ve kongre merkezi olarak da kullanılacak.

 

FANATİK

Yorumlar (7)
asi kartal 5 yıl önce
ulan şerefsizler kimi kandırıyosunuz 3 vardye çalışıyormuş aahan şimdi açın bakın çalışan var mı diye toplasan 7 k,ş, zor çıkar çalışan onlarda hiç bir bok yapmıyor stadın içinde gezişp duruyorlar
1903 5 yıl önce
41000 kişilik stad mı olur koskoca beşiktaş konyanın stadı bile daha kapasiteli
1903 BJK 5 yıl önce
oraya o kadar stad oluyor.beğenmeyen konya ya....
mami 5 yıl önce
http://vodafonearena.com.tr/live.html , bu linkten izleyin muhteşem stadımızııııııııı.
BJK 5 yıl önce
ulenn çapulcular vizyonsuz taraftar kitlesi siktirin gidin beğenmeyen defolsun stada girmesin.
hoyratkartal 5 yıl önce
yönetim tarafından gültekin onaya karşı yapılmış haberdir kendileri. taraftarın bu kadar zeka özürlü yerine konulması hakaretten ötesidir.
saydım 5 yıl önce
Şimdi saydım

9 çalışan + 6 gezen

= toplam 15 kişi var.