Video! "Birkaç hafta sonra giderdim!"

Eşiyle birlikte Çin'e gidişinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan milli stoper, Rhodolfo'nun sakatlanarak sezonu kapamasının ardından siyah-beyazlı camiada dile getirilen "Keşke Ersan kalsaydı" söylemine değindi.

FUTBOL 10.02.2016, 12:56 10.02.2016, 12:58
523

 Ersan "Bu işler yönetimlere bağlı. Patron onlar. Kulüpler anlaşabilseydi belki birkaç hafta bekleyip sonra gidebilirdim. Rhodolfo için talihsiz bir sakatlık oldu. Çok karakterli ve güçlü biri. Umarım yeni sezon sapasağlam döner" dedi.

Beşiktaş'tan ayrılıp Çin'e gittiği için hem mutlu hem de üzgün olduğunun altını çizen Ersan Gülüm "Çin hareketli bir transfer dönemi geçirdi. Bir yandan mutlu, bir yandan hüzünlüyüm. Beşiktaş'ta 6 yılım geçti. Türkiye maceram şimdilik bitti. 11 yıllık bir tecrübeydi. Şimdi yeni bir maceram başlıyor. Eşimle birlikte Çin'e uçacağım. Hayat devam ediyor. Umarım orada da güzel anılarım olur" ifadesini kullandı.
Beşiktaş'ın, hayatında çok önemli olduğunu belirten Ersan "Beşiktaş'a ilk geldiğimde 23 yaşındaydım. Şimdi 29'um. Beşiktaş'ın benim için yeri apayrıdır. Kötü günlerimde de yanımda oldular. Buradan güzel ayrılıyorum. Beşiktaş'ın kapılarının bana her zaman açık olduğunu düşünüyorum. Belki bir gün teknik direktör olarak dönebilirim. Güzel mesajları için taraftarlara da teşekkür ediyorum. Herkese hakkımı helal ediyorum, umarım siz de edersiniz" şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)