Veli'nin dönüş tarihi açıklandı

Beşiktaş'ta sakatlığı dönen Veli Kavlak'ın sahalara dönül tarihi için bilgi verildi.

FUTBOL 18.08.2015, 17:36
1435
Veli'nin dönüş tarihi açıklandı

İşte Beşiktaş'ın resmi sitesinden paylaşılan o açıklama: Yurtdışında farklı merkezlerde tedaviler ve ameliyat olan oyuncumuz Veli Kavlak, şikayetinin geçmemesi üzerine bugün Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından tekrar muayene edilerek Dr.Çetinkaya'nın önerdiği yöntemle ameliyat olmasına karar verilmiştir. Yarın (19 Ağustos) sabah Acıbadem Fulya Hastanesi’nde Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından sağ omuz Biceps Tenodezi ameliyatı uygulanacak olan oyuncumuz 2-2.5 ay sonra takım çalışmalarına başlayabilecektir.

Yorumlar (5)
quaresmaaaaaa 5 yıl önce
takımın hızlı bir defansa ve iki yönlü bir orta sahaya ihtiyacı var bakalım bu yönetimin beşiktaşlılığı ortaya çıkacak bakalım iyi iki oyuncu alıp gerçekten bu takıma hizmetmi ediyorlar yoksa bu takımı necibe ersana mahkum edip renklileremi hizmet edip peşkeş çekecekler merak içindeyim
Acar 5 yıl önce
Büyük futbol tefekkürü(düşünür-alim)Rıdvan Dilmenin buyurduğu gibi Veli'siz Beşiktaş meyvesiz ağaca benzer.Futbolu şiddet-itiş-kakiş zanneden Rıdvan müridi futbol uleması yazarlara Veli bir gün gelecek bütün dertler bitecek.Not:Veli'nin yokluğunda takımımız sahaya on kişi çıkmasını öneriyorum.
BoyunEğme 5 yıl önce
Bu veli yarım metre pas atmaktan aciz bir adam koskoca Beşiktaşımızın bu ve bunun gibilere nasıl muhtaç kalır anlamış değilim göz var nizam var. Çıkan omzu yerine oturtuldu tekrar cıktı tekrar takıldı tekrar cıktı bu koldan daha hayır gelmez. Acilen yönetimin velinin yerine transfet yapıp velinin sözleşmesini fesih etmelidir.
livorno 5 yıl önce
fiko ne oldu ya bir fedakarlık daha yapacaktın transfer sezonu bitti bitiyor bu kadro sittin sene şampiyon olamaz kimi kandırıyonuz siz
Fırat 5 yıl önce
Komedi..Daha veli,nin derdine bir teşhis koyamadınız iki ay sonra dönecek diyorsunuz....Açık konuşalım Vei artık Beşiktaş,ı unutsun Beşiktaş taraftarı Veli,yi Mersin maçıyla beraber unuttu bile..