Veli'den Büyük Fedakarlık

Veli Kavlak'a geçen sezondan süren kasığındaki sakatlığı hazırlık kampında nüksedince kulüp doktorları ameliyatı önerdi.

Veli'den Büyük Fedakarlık

Veli Kavlak'a geçen sezondan süren kasığındaki sakatlığı hazırlık kampında nüksedince kulüp doktorları ameliyatı önerdi. Ancak 25 yaşındaki oyuncu 2-3 ay sahalardan uzak kalmamak için ağrılarla oynamayı tercih etti. Mersin'deki kötü zemin Veli'yi olumsuz etkileyip maçı yarıda bıraktırsa da başarılı oyuncu Rize maçına yetişmeyi planlıyor.

İmza atmam sorun olmaz
Sezon sonunda Beşiktaş ile sözleşmesi bitecek olan Veli Kavlak'ın gönlü kalmaktan yana. Yönetime, "Zamanı gelince konuşur, anlaşırız. Acele etmeye gerek yok" diyen tecrübeli oyuncunun, imza atmaya her zaman hazır olduğunu söylediği ifade edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gezgin
Gezgin - 5 yıl Önce

Dabi dabiiii..Bizde sazanız ya inandık...Niye fedakarlık yapıyosun kardeş..Sakat sakat oynaman hem kendine hem takıma zarar deyilmi..Bence sende korku dağları sarmıış,,,Dört maç takımdan ayrı kalsan bir daha kadroya giremiyeceğini düşünüyorsun değilmi veli..Yanılıyormuyum yoksa...Bencede haklısın,,Giremezsin..

Baran
Baran - 5 yıl Önce

Veli Candır,Bjk ın en önemli Futbolcusu.En yakın zamanda sözleşmeni uzatırsın İnşallah

Berat
Berat - 5 yıl Önce

Veli Kavlak Bjk ın Velinimetidir.Sakatlıklarında. Kurtulduğu Zaman bu senenin en Flaş Futbolcusu olacağına inanıyorum.Sözleşmeni uzatmanı dilerim.

sağduyu
sağduyu - 5 yıl Önce

Veli, aman acele etme, sakatlığın iyice bir düzelsin, kendini toparla, biz biraz kendimize gelelim...

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 5 yıl Önce

Sagduyu ne TOPTAN ANLIYORSUN NE DE TOPCUDAN,onun icin sus SACMALAMA ok???.... Ulan Veli varsa orta sahada KIPIRDASMA VARDIR geri dörtlüde,..Böyle savasan ölümüne YIRTILAN Veliyi böyle sacma sAPAN yazinla karalama...

Hasan öz
Hasan öz - 5 yıl Önce

Bu Sağduyu Malı neyi. Nesi Arkadaş.Veli mizi dil uzatanın Dilini keseriz!!!!!!