Veli Kavlak'ta kritik bekleyiş

Sağlık ekibi son kontrollerin ardından omzundaki sakatlığı süren yıldız oyuncuya uygulanacak cerrahi operasyonla ilgili karar verecek.

FUTBOL 30.07.2015, 03:16
2251
Veli Kavlak'ta kritik bekleyiş

Ön libero transferinde Napoli’de top koşturan Gökhan İnler başta olmak üzere Bursasporlu milli oyuncu Ozan Tufan ve son olarak Fiorentina’da forma giyen Alberto Aquilani gibi futbolcularla temas kuran Beşiktaş Yönetimi, diğer yandan Veli Kavlak’ı beklemeye devam ediyor.

 

Siyah-beyazlı sağlık heyeti birkaç gün içinde omzundaki sakatlığı süren Veli’ye uygulanacak cerrahi operasyon konusunda kesin bir karara varacak. Sağlık heyeti yapılacak son kontrollerin ardından başarılı futbolcunun sahalara dönüş tarihini de belirleyecek.

Transferde rapora göre hareket edecek olan Beşiktaş Yönetimi, Veli’nin 1.5 aydan daha fazla bir zamanda sağlığına kavuşacak olmasının öngörülmesi halinde ön libero takviyesine yeşil ışık yakacak. Sürenin 1.5 aydan az olması halinde ise Teknik Direktör Şenol Güneş’ten, Veli takıma dönene kadar orta sahada Atiba, Sosa, Necip ve Oğuzhan’dan yararlanması talep edilecek.

 

MİLLİYET

Yorumlar (11)
Necip 5 yıl önce
Orman istifa. Bir daha donmemek uzere git arkadas!
Asi kartal 5 yıl önce
BEŞİKTAŞ bu sene de şampiyon olamazsa kapıya kilit vurup gidecekler zaten... stad bu sene de bitmez olimpiyatta devam... şu kocaeli stadı neden bunların aklına gelmiyor anlamıyorum.. olimpiyat tan daha yakın... hem 10 000 lerde beşiktaş taraftarı var orada.. SENOL HOCAM LUTFEN KOCAELI STADINDA OYNUYALIM SUPER YENI STAD 35000 KAPASITELI HERMAC FULL CEKER.. 45 dakikalık mesafede..
Perem 5 yıl önce
Bi bitmediniz aq. adalı, tüpçü yalakaları... Ananızı sikiyim orospu evlatları!!!
Peremi sikicem 5 yıl önce
Peres senin karını kızını an ani bacini gözünden sikerim. Adalı senin ananın aminin ortasına koysun. Azicik görün varsa telefonunu yaz oraya.. seni genel ev otobüsü yapmazsam anam aradım olsun amini gotunu yirticam senin piç
bu sitenin yöneticisi yok mu 5 yıl önce
bu tip küfürlü mesajlar neden yayınlanıyor.
asi kartal 5 yıl önce
perem ananın adınıyaşadıgın sehir tabelasına orospu diye yazdırırım piç
zıplamaca 5 yıl önce
gomezim koydukça hopluyor asi kartal :)
samim 5 yıl önce
ne gereksiz adamlarsınız be.velinin sakatlık haberi var.siz burda trencilik oynuyonuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın