Veli Kavlak'ta kritik bekleyiş

Sağlık ekibi son kontrollerin ardından omzundaki sakatlığı süren yıldız oyuncuya uygulanacak cerrahi operasyonla ilgili karar verecek.

Veli Kavlak'ta kritik bekleyiş

Ön libero transferinde Napoli’de top koşturan Gökhan İnler başta olmak üzere Bursasporlu milli oyuncu Ozan Tufan ve son olarak Fiorentina’da forma giyen Alberto Aquilani gibi futbolcularla temas kuran Beşiktaş Yönetimi, diğer yandan Veli Kavlak’ı beklemeye devam ediyor.

 

Siyah-beyazlı sağlık heyeti birkaç gün içinde omzundaki sakatlığı süren Veli’ye uygulanacak cerrahi operasyon konusunda kesin bir karara varacak. Sağlık heyeti yapılacak son kontrollerin ardından başarılı futbolcunun sahalara dönüş tarihini de belirleyecek.

Transferde rapora göre hareket edecek olan Beşiktaş Yönetimi, Veli’nin 1.5 aydan daha fazla bir zamanda sağlığına kavuşacak olmasının öngörülmesi halinde ön libero takviyesine yeşil ışık yakacak. Sürenin 1.5 aydan az olması halinde ise Teknik Direktör Şenol Güneş’ten, Veli takıma dönene kadar orta sahada Atiba, Sosa, Necip ve Oğuzhan’dan yararlanması talep edilecek.

 

MİLLİYET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necip
Necip - 4 yıl Önce

Orman istifa. Bir daha donmemek uzere git arkadas!

Asi kartal
Asi kartal - 4 yıl Önce

BEŞİKTAŞ bu sene de şampiyon olamazsa kapıya kilit vurup gidecekler zaten... stad bu sene de bitmez olimpiyatta devam... şu kocaeli stadı neden bunların aklına gelmiyor anlamıyorum.. olimpiyat tan daha yakın... hem 10 000 lerde beşiktaş taraftarı var orada.. SENOL HOCAM LUTFEN KOCAELI STADINDA OYNUYALIM SUPER YENI STAD 35000 KAPASITELI HERMAC FULL CEKER.. 45 dakikalık mesafede..

Perem
Perem - 4 yıl Önce

Bi bitmediniz aq. adalı, tüpçü yalakaları... Ananızı sikiyim orospu evlatları!!!

Peremi sikicem
Peremi sikicem - 4 yıl Önce

Peres senin karını kızını an ani bacini gözünden sikerim. Adalı senin ananın aminin ortasına koysun. Azicik görün varsa telefonunu yaz oraya.. seni genel ev otobüsü yapmazsam anam aradım olsun amini gotunu yirticam senin piç

bu sitenin yöneticisi yok mu
bu sitenin yöneticisi yok mu - 4 yıl Önce

bu tip küfürlü mesajlar neden yayınlanıyor.

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

perem ananın adınıyaşadıgın sehir tabelasına orospu diye yazdırırım piç

zıplamaca
zıplamaca - 4 yıl Önce

gomezim koydukça hopluyor asi kartal :)

samim
samim - 4 yıl Önce

ne gereksiz adamlarsınız be.velinin sakatlık haberi var.siz burda trencilik oynuyonuz.