Veli Kavlak'ın Menajerinin İsyanı

Beşiktaş'ta yeni sözleşme yenilemesi her geçen gün biraz daha zora giren Veli Kavlak için menajeri Max Hagmayr'dan şok açıklamalarda geldi.

FUTBOL 14.12.2014, 13:50
1911
Veli Kavlak'ın Menajerinin İsyanı

Beşiktaş'ta sözleşme yenileme görüşmeleri devam eden Cenk, Atiba, Ersan, Veli ve Pektemek konusunda yeni bir gelişme yok...
 

Cenk, Ersan ve Pektemek sözleşme yenileme konusunda yönetime prensipte evet derken, Atiba ve Veli Kavlak'ın menajerleri ise işi yokuşa sürüyor. Veli'nin menajeri Cenk Tosun'un aldığı rakamdan, Atiba'nın menajeri ise zaman konusundan sıkıntı yaratıyor. Yeni sözleşme imzalamak için "5'i bir yerde" yapmak isteyen yönetim Atiba ve Veli konusunu çözmeden imza töreni yapmak istemiyor.
 
VELİ KAVLAK'IN MENAJERİNDEN ÇILDIRTACAK SÖZLER
 
Beşiktaş'ta yeni sözleşme yenilemesi her geçen gün biraz daha zora giren Veli Kavlak için menajeri Max Hagmayr'dan can sıkacak açıklamalar geldi.
 
İtalya'da CM'ye konuşan Avusturyalı menajer; "Napoli veya Lazio? İsim vermemeyi tercih ederim. Ama oyuncum için İtalya'nın önemli kulüplerinden teklif olduğunu söyleyebilirim. Sözleşme yenileyecek mi? Yenilemeyecek mi? Sözleşmesi yaz aylarında bitecek. Bu Ocak ayında her şey olabilir. Veli, Serie A'da oynamaktan mutluluk duyacaktır. Bu onun için şu anda birinci tercih sebebi" dedi.
Yorumlar (5)
Baba Kartal 5 yıl önce
Bari siz yapmayin BESIKTAS siteleri kaynagi belli olmayan bir haber.(( Sadece BESIKTASI yipratmak icin el birligi yapmayin..Su haberi yapmak icin cokmu ugrastiniz.Yapmayin yazikdir gunahdir..
lazio :) 5 yıl önce
En iyi zamanlarinda okan ve emre italtada tutunmadilar. Veli kavlak italyada brut 700 bin zor alir. Bjk 1.2 net veriyor. Primlerle yilda 4-5 milyon tlyi begenmeyen gitsin, surunsun.
siyah 5 yıl önce
veli gidecekse gitsin kendisi kaybeder yönetim sonuna kadar haklı bu paraları kimse vermez veren varsa gitsinler
Pascal 5 yıl önce
Geç sene almeida da öyle diyodu real madrid istiyodu şimdi sürünüyo 400 bin euroya
Pascal 5 yıl önce
Geç sene almeida da öyle diyodu real madrid istiyodu şimdi sürünüyo 400 bin euroya