Veli Kavlak'a teklif yağıyor!

Beşiktaş'ın orta sahadaki istikrarlı futboluyla değişmez oyuncusu olan Veli Kavlak ile Avrupa'nın üst düzey liglerinden pek çok takım ilgileniyor.

FUTBOL 03.12.2014, 14:00
2003
Veli Kavlak'a teklif yağıyor!

Avusturya Milli Takımı'nda da doğrudan oynayan tecrübeli oyuncu, somut olarak gelen tekliflere karşın önceliği Beşiktaş'a veriyor; çünkü siyah beyazlı takımda mutlu ve başarılı; ayrıca taraftarla da çok iyi bir ilişkisi var.

Veli'nin sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor. Konuyla ilgili Veli'nin menajeri Max Hagmayr, önemli bilgiler verdi.

ÖNCELİĞİMİZ BEŞİKTAŞ 

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Hagmayr, "Besiktas'la sözlesme uzatma konusunda görüşmemiz gerekiyor. Biz konuşmaya açığız. Önceliğimiz Beşiktaş. Ama çok ciddi opsiyonlarımız var. Somut olarak teklifler alıyoruz" dedi. 

İNGİLTERE, ALMANYA, İTALYA 

Avusturyalı menajer, "Alman Bundesliga'dan Stuttgart ve M.Gladbach, İngiltere'den Southampton, Everton ve Leicester City, İtalya'dan ise Genoa ve Napoli Veli ile ilgileniyor.

Veli, uluslararası bir oyuncu. Avusturya Milli Takımı'nda çok başarılı oynuyor ve bu durum tüm kulüplerin dikkatini çekiyor. 

Beşiktaş'ta süreklilik gösteriyor. Yüksek bir standart elde etti ve onun altına hiç düşmüyor. Dolayısıyla bu bahsettiğim takımların hepsi Veli'yi transfer etmek istiyorlar" seklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ'I ÇOK SEVİYOR 
 

Veli'nin Besiktaş'ta mutlu olduğunu, taraftarların da basarili oyuncuyu sevdiğini yineleyen Hagmayr, "Önceliğimiz Beşiktaş, görüşmemiz gerekiyor. Veli üçüncü senesinde ve Beşiktaş'ta yaşanmış 3 başarılı sezon sonunda hak ettiği şartlarda sözleşmeyi almasını arzu ediyoruz. Elbette İngiltere, Almanya ve İtalya'dan gelen bu teklifler Veli'inin vizyonu açısından çok önemli. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Önce Beşiktaş'la görüşeceğiz, sonrasında kararımızı vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Radyospor
 

Yorumlar (3)
kenan 6 yıl önce
kötü oynayan isimize yaramiyor, iyi oynayanda gidiyor...
Metin yelalı 6 yıl önce
ben Wiyana da yaşıyorum ve buradaki kronen Zeitung da aynı Takımların Veliyle 1 Ocak ta hemen ön Anlaşmayı yapmak istedierini yazıyorlar.Ayrıca Avusturya Milli Takımıyla çok büyük Sükse yaptı Veli.Şu anda Fransa 2016 tek garantileyen Ülkelerden Avusturya.AdAmlar 3 senede 120.likten 21.ci sıraya yerleştiler.Çok büyük bir Gelişme kaydettiler.Yalnız Veli yi onlara nasıl kaptırmışız onu anlayamadım.Yaziklar olsun bizim Federasyona!!!!!!!
bartingo 6 yıl önce
bu tipik menejer söylemlerinden bıktık artık.veliye hakettiği para verilir ancaaakkk uçarlarsa orasını bilmemm.bobo nobre kayseride tello urfada oynuyor şu an...Bizim isteyipte başka takımlara çok para için gidenlerde kaybodu gitti..holmen veysel sarı daha bir sürüü yaz yaz bitmezzzz