Ve Beklenen Cevap Geldi

Siyah-beyazlıların bütün ısrarlarına rağmen 'tok satıcıyı' oynayan Rubin Kazan'ın tutumu, "Para sıkıntıları yok. Tuzları kuru. Bu yüzden ağırdan alıyorlar" dedirtti

FUTBOL 13.07.2014, 04:17
141
Ve Beklenen Cevap Geldi

 Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic'in çok istediği Gökhan Töre için Rubin Kazan'ın 7 milyon Euro'luk bonservis bedelinde indirime yanaşmaması ve olumsuz tavrı siyah-beyazlıların umutlarını kırdı. Gökhan için son olarak 800 bin Euro kiralama, 3 milyon Euro'luk satış opsiyonu içeren teklifini ileten Beşiktaş'ın ısrarına rağmen, Rus kanadı işi ağırdan alıyor. Bu tavır da "Tok satıcıyı oynuyorlar. Paraya ihtiyaçları yok. Tuzları kuru" yorumlarına neden oldu. 


VE BEKLENEN CEVAP GELDİ

Üç günlük bekleyişin sonunda beklenen cevap ise dün geldi. Rus kulübü, Gökhan Töre için, Katar'dan 7 milyon Euro'luk bir teklif aldıkları ve bunu değerlendirmek istediklerini menajer Ahmet Bulut kanalıyla Beşiktaş'a iletti. Kazan'ın, Bulut'a da "Oyuncun, Beşiktaş'ı istiyor. O yüzden 6 milyona indik. Ama daha fazla inemeyiz. Beşiktaş'ın şartlarını kabul etmemiz imkansız" dediği belirtildi. 

GÖKHAN DA KARTAL'I İSTİYOR

Geçen sezonu Beşiktaş'ta geçirdikten sonra yeni sezon için kulüplerin anlaşmasını bekleyen Gökhan Töre, "Ben siyahbeyazlı formayı giymek istiyorum. Umarım anlaşma sağlanır ve bir an önce takıma dönerim" dedi. Gökhan şu anda Kazan ile idmanlara çıkıyor.

Yorumlar (0)