Ve açıkladı! Mandanda...

Beşiktaş Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları transfer konusunda flaş açıklamalar yaptı.

FUTBOL 03.01.2016, 11:37 03.01.2016, 11:38
11913

 Beşiktaş Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları transfer çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Dnipro'dan kaleci Denys Boyko ile anlaşmaya vardıklarını belirten Erdal Torunoğulları, Marsilya forması giyen Steve Mandanda'nın da Beşiktaş'a gelmek istediğini, iki isimden birini tercih edeceklerini söyledi.

Transfer çalışmalarıyla ilgili net açıklamalar yapan Erdal Torunoğulları, "Devre arası oyuncu transferi yapmak risklidir. Üç bölgeye çalışıyoruz. 10-16 Ocak arasında gelişmeler olur. Ospina devre arası için imkansız. Sezon sonu olsa belki olurdu. Boyko ve Douglas'ın kendi ücretleriyle ilgili hiçbir sorun yok. Ancak Dnipro ile bonservis konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Mandanda ile Marsilya'da görüştüm. 6 ay sonra sözleşmesi bitiyor ve Beşiktaş'a gelmek istiyor. Kulübüyle ilgili biraz tıkanıklık var. Aşabilirsek iki isim arasında tercih şansımız doğar. Bir de orta sahaya da bir isim alabiliriz" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (2)
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Manda'yı alacaksanız hiç almayın daha iyi...
Hatta bırakın hiç dokunmayın! Sizden transfer istemiyoruz, çünkü b.kunu çıkaracaksınız. 3. sınıf düşüncelerinizle takıma bari zarar vermeyin!..
Mesut Usta 5 yıl önce
Alinacaksa boyko veya ospina stoper icin bence kuzey avrupa ulkelerine bakın alınacaksa orta sahaya degil sol beke adam alınmslı ismail simdi iyi ama yinede tam guven vermiyor tosiç bizim oyuncumuz değil