Ümraniye'de Böcek Şüphesi

Beşiktaş’ın futbol direktörü, yöneticilere “Bir buçuk ay boyunca konuştuğum şeyler hemen öğreniliyor. Artık odamdan görüşme yapmıyorum. Bu önlemi aldıktan sonra rahatladım” diyerek ortam dinleme cihazı olabileceği ihtimalini gündeme getirdi. Yönetim de kapsamlı bir araştırma için düğmeye bastı.

FUTBOL 29.06.2014, 03:40
113
Ümraniye'de Böcek Şüphesi

Beşiktaş’a geldiği günden beri icraatları kulüp içerisinde süreklitartışma konusu olan ve bazı yöneticiler tarafından istenmeyen adam ilanedilen Futbol Genel Direktörü Önder Özen’in, ciddi bir skandaldan şüpheduyması ortalığı yine karıştırdı.

Özen, BJK Nevzat DemirTesisleri’ndeki odasında yaptığı çok gizli görüşmelerin hemenöğrenilmesi ve bazılarının basında yer almasını hayretle karşılayıpdurumu önce yakın çevresi ile paylaştı, ardından yöneticilerin kapısınıçaldı. Özen, çevresinden gelen “Odan dinleniyor olabilir mi?” uyarısıüzerine “Bir buçuk ay boyunca konuştuğum çok gizli şeyler ortaya çıktı.Ben de dinlenildiğim yönünde şüphelenmiştim. Bu nedenle son bir aydırçok önemli konuşmaları odamdan yapmıyorum. Gizli şeyleri daha çok birebir konuşarak çözmeye çalışıyorum. Nedense bu önlemi aldıktan sonradışarıya bir şeyin sızmadığını gördüm” ifadelerini kullandığıbildirildi.

Odasında ortam dinleme cihazı olabileceğini düşünerekyöneticilerle de derdini paylaşan Özen’in, Ümraniye’de gerekliaraştırmayı yaptırdığı, yönetimin de konunun açığa çıkması için düğmeyebastığı öğrenildi. Tesislere giren çıkan ziyaretçilere kadar geniş birincelemenin başladığı ve her türlü önlemin alındığı belirlendi.

Buşok gelişmeler karşısında şaşkınlığını saklamakta zorlanan ÖnderÖzen’in odasında söylediği sözlerin kimi zaman kulüp içerisinde dekonuşulduğuna şahit olması, olayın boyutunu daha da artırdı. Uzunsüredir sır gibi saklanan bu iddiayı çözmek, böyle bir dinleme yapıldığıtakdirde kimlerin bu işin içinde olduğunu öğrenebilmek için ciddi birçalışma başlatan Beşiktaş Yönetimi’nin en kısa zamanda durumu aydınlağakavuşturmak istediği ifade edildi.

Yorumlar (0)