UEFA'dan Kartal'a olumlu puan

Beşiktaş’ı, Finansal Fair Play ve denk bütçe kriterleri kapsamında denetleyen UEFA heyeti olumlu izlenimlerle İstanbul’dan ayrıldı. Vodafone Arena’ya hayran kalan UEFA yetkililerinin, siyah-beyazlılara mali konularda da ciddi bir uyarıda bulunmadığı aktarıldı.

UEFA'dan Kartal'a olumlu puan

Finansal Fair Play ve denk bütçe kriterleri kapsamında bir süredir Beşiktaş Kulübü’nü mali açıdan yakın takibe alan UEFA yetkilileri dün çalışmalarını tamamlayarak İstanbul’dan ayrıldı.
Siyah-beyazlı kulübün ilk olarak gelir-gider hesaplarını masaya yatıran UEFA yetkilileri hemen ardından da yapımına büyük bir hızla devam edilen Vodafone Arena’yı gezmişti. UEFA temsilcileri dün son olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) geçerek çalışmalarını tamamladı. TFF’de, Beşiktaş Kulübü ile ilgili tüm bilgileri inceleyen heyetin hazırlayacağı raporun bir ay sonra açıklanması bekleniyor.

Rahat nefes aldılar
Vodafone Arena’ya hayran kaldıklarını daha önce siyah-beyazlı yönetime ileten UEFA heyetinin, mali konularda da kulübe ciddi bir uyarıda bulunmadığı ifade edildi. UEFA yetkililerinin mali konulardaki olumlu düşünceleri Beşiktaş Yönetimi’ne rahat bir nefes aldırdı. Siyah-beyazlıların, İstanbul’a teftiş için gelen UEFA temsilcilerine, “Mali açıdan durumumuz kritik olsaydı devre arasında üç tane transfer yapmazdık” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
marco
marco - 4 yıl Önce

bu yönetim 2 yada 3 yıla beşiktaşı avrupanın sayılı kulüpleri arasına sokar

Balkır
Balkır - 4 yıl Önce

Teşekkürler Fikret Orman. Beşiktaş'ı düze çıkarmak için gösterdiğin çabalardan dolayı seninle gurur duyuyoruz.

kara kartal
kara kartal - 4 yıl Önce

Fikret Başkanın emeği çok büyük helal olsun vallahi.. #YükselBeşiktaş

Hayrullah
Hayrullah - 4 yıl Önce

Olumsuz açıdan bakmak isterseniz bir çok şey görebilirsiniz her zaman her yönetimde. Ama bu yönetim sponsorluk olsun tesis olsun, transferler felan olumlu adımlar atmaya çalışıyor bu kadar borca rağmen. Yiğidi öldür ama hakkını yeme arkadaş. Helal olsun demesini bilmeliyiz.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

hayret renkliler bu habere yazacak bişey bulamadılar bravo başkan böle susturulur işte.