UEFA'dan Bilic'e Müjde! Arsenal

UEFA, Hırvat Hoca’nın 28 Ağustos’taki duruşmasının tarihini değiştirip, cezayı kaldırma sinyali verdi.

FUTBOL 23.08.2014, 13:49
20633
UEFA'dan Bilic'e Müjde! Arsenal

UEFA’nın Arsenal maçında kulübeye girmesini yasakladığı Slaven Bilic’in Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu’ndaki duruşma gününün değişmesi cezanın da kalkma ihtimalini gündeme getirdi. UEFA ilk açıklamasında Bilic hakkında nihai kararın 27 Ağustos’taki rövanşın ardından 28 Ağustos’ta verileceğini duyurdu. Ancak Avrupa futbolunun patronu dün tarihi düzeltti ve duruşmanın gelecek hafta yapılacağını ancak tarihin daha sonra açıklanacağını duyurdu. Tedbiren 1 maç ceza alan Bilic’in cezası yapılacak savunmaya göre tamamen kalkabilir ya da UEFA Hırvat teknik adama ekstra ceza verebilir. UEFA, Arsene Wenger’in “Şişe atılma” şikayetiyle ilgili de resmi raporların incelendiğini duyurdu.

 

Kaynak : AKŞAM

 

 

Yorumlar (3)
ÇAĞLAR 6 yıl önce
bilic kulübede değil ama türibinde oturabiliyor yedek kulübesinin hemen arkasında durur dün simionenin yaptığı gibi
fabio 6 yıl önce
benim korkum bilicte kenarda olmazsa erken gol vs. bulursak takımın çok geri yaslanması. bizde hatta türk futbolunda kroniktir güçlü rakiple oynarken gol bulursanız refleks olarak takım tamamen kapanıp geriye yaslanır. ilk maç bunu yapmadık oyuna devamlı ortaktık hatta ele aldığımız da oldu. everton ilk devre böyle oynadı topla oynama oranında-şutlarda vs. arsenale bırakmadı ve 2-0la kapadı ancak ikinci devre özellikle ortalarında iyice geri yaslandı ve top tamamen arsenale kaldı dolayısıyla 2-0 dan 2-2 ye geldi maç daha erken 2-2 olsaydı rahat 2-3 biterdi çünkü everton sahasından çıkamaz hale gelmişti. özetle bunu yapmamak gerekiyor 2-0 3-0 bile olsa oyuna ortak olmaya devam etmek-mücadele-presi bırakmamak lazım futbolcularımız belki bu maç 2-3 maçlık yorulacaklar ama bu şart. ayrıca sağ tarafta nekadar iyilerse solbek tarafından da okadar sıkıntılılar bizim sağ kanadın sağlam yüklenmesi ve devamlı hataya zorlaması mantıklı olur. flamini de gereksiz sert oynuyor kart göstetilebilir.
umut can cabadan 6 yıl önce
ceza ertelensin yaa, sonra karar versinler kaç maç olacağına işte daha önceden bunun örnekleri var, bize gelince mi olmuyo