Uçuş zamanı

Beşiktaş, yeni sezonun startını Mersin'de veriyor. Kartal, geçen sezon son anda kaçan 'şampiyonluğa' bu kez ulaşmak için kenetlendi. Mersin Stadı'ndaki sezonun ilk mücadelesi saat 22.00'de başlıyor

FUTBOL 16.08.2015, 03:34
467
Uçuş zamanı

Beşiktaş, geçen sezon son haftalarda kaçırdığı şampiyonluk şansını bu kez yakalamak için 2015-16futbol sezonunun startını, deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçla veriyor. Siyah beyazlılarda taraftarından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına kadar herkes şampiyonluğa kenetlenmiş durumda. Yenilenen teknik heyeti ve futbolcu kadrosuyla bu kez mutlu sona ulaşacaklarına inanan Kara Kartallar, Mersin Stadı'nda saat 22.00'de başlayacak karşılaşmada rakiplerini devirerek, iyi bir başlangıç gerçekleştirmeyi hedefliyor. 

ÇÖZÜM İÇERİDEN 
Siyah-beyazlı takımda en önemli sıkıntı orta alanda yaşanıyor. Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın sakatlığı nedeniyle takımı toparlayacak ve oyun kuracak futbolcu sıkıntısı yaşayan Şenol Güneş, bu mevkiye transfer beklerken, çözümü 'şimdilik' takımın içinden gerçekleştirmenin yollarını arayacak.

Yorumlar (1)
fatih 5 yıl önce
bugün maçımız var bu yönetim halen orta alana transfer yapmadı anlaşıldıki bunlar renkli başarımızı istemiyorlar