Türkiye'ye gelmek istemiyor

Talksport, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile adı anılan Manchester United'ın Hollandalı oyuncusu Robin van Persie'nin Türkiye'ye gitmeyeceğini iddia etti.

FUTBOL 04.07.2015, 04:00
1424
Türkiye'ye gelmek istemiyor

ngiliz internet sitesi Talksport, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ile adı anılan Manchester United'ın Hollandalı oyuncusu Robin van Persie'nin Türkiye'ye gitmeyeceğini iddia etti.

 

Talksport'un haberine göre van Persie, oturmuş aile düzenini bozup Türkiye'de yeni bir hayat kurmak istemiyor. Talksport, Hollandalı futbolcunun Old Trafford'da geleceğinin belirsiz olmasına rağmen, Türkiye'de şansını denemek istemediğini iddia etti. Yıldız futbolcunun, transfer dönemi kapanmadan Türkiye dışında başka bir ülkede kulüp arayabileceği belirtildi. Manchester United'ın, Robin van Persie'yi satarak, maddi yükünden kurtulmaya çalıştığı da vurgulandı.

 

Futbolculuğunun son yıllarında Türkiye'de oynamaya meraklı olmadığı öne sürüyen Robin van Persie'nin hangi takıma gideceğinin merak konusu olduğu kaydedildi.

 

 

Faruk ZABCI/LONDRA, (DHA)

Yorumlar (1)
Göcekli fıkret 6 yıl önce
7 tadımdan berı maclara gıdıyorım som 30 senedır kombıne alıyorum gecen senede aldım olmayan stada bu sene kadar umutsuz olmadım hıc kımse kusura bakmasın Şenol Güneş ve fıkretle bu ıs yurumez bu senede hüsran bıze fıkret orman besıktasa baskan olucaksan cebıne elın gırıcek ha cebıne gırmezsse baska bıyerıne gırebılır dıkkat sıyah beyaza devam