''Türk lokumu''

İngiliz basını, Beşiktaş’ın Papis Cisse ile ilgilendiğini ileri sürdü.

''Türk lokumu''

İngiliz basını, Beşiktaş’ın Papis Cisse ile ilgilendiğini ileri sürdü. Daily Mirror’da yer alan haberde siyah-beyazlıların, Newcastle forması giyen 30 yaşındaki forveti renklerine bağlamak istediği iddia edildi.

 

Demba Ba’nın hem vatandaşı hem de eski arkadaşı olduğu belirtilen Cisse’nin, siyah-beyazlılarla görüşmelere başladığı öne sürüldü. Başarılı forvet 9.5 milyon euroluk bonservisi ile dikkat çekiyor.

Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan teklif alan Cisse’nin, Avrupa’da kalmak için Beşiktaş’ın önerisine sıcak baktığı ifade ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kk
Kk - 3 yıl Önce

arkadaslar 5 sn bi hayal kurun vodafone arenada podolski üztünde beyaz forma sırtında 10 numara kolunda kırmızı kaptanlık pazubandı töre ile baslama vurusu yapıolar bu hayalin olması için sosyal medyadan töreye baskı yapalım tolgayı getirdi podolski yide getirebilir getiremese bile en azından cincona ucuza gitmez

ali buluç
ali buluç - 3 yıl Önce

kimin bjk taraftarı olmadığı belli oluyor traşovski denen ismini bile yazamayan gerzek.2 tane trivaleye tav olup koca sezonu 4.bitiren takımı özleyen senin gibi adamlar bjk li olamaz.Q7 çok iyiydide bjk bonservisini verdi niye türkiyeden veya avrupanın önemli takımlarından biri almadıda gitti doğduğu yerin takımına gitti.portodan başka hangi takımda oynayabilmiş bir araştır bakalım.iyi futbolcu dediğin gittiği her takımda başarılı olur.Q7 barcaya gitmiş kovulmuş,intere gitmiş kovulmuş,bjk yegelmiş kovulmuş ülkesinin milli takımına bile alınmıyor ve senin gibi aklı şeyinden çıkmayanlar hala Q7 hayali kuruyorsunuz.

as
as - 3 yıl Önce

siz saz ekibi yönetimi alsanız alsanız babayı alırsınız

redex
redex - 3 yıl Önce

arkadaş koca gün bir tane haber yapmadınız !

grkan
grkan - 3 yıl Önce

bir baba değil

grkan
grkan - 3 yıl Önce

q7ye laf edenin çocugu olmasın, futbol cahili seni sana olcaylar layık