“Tüm emeklerimize yazık oldu”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi’nde Sporting’e 3-1 yenilerek elendiği karşılaşmanın ardından konuştu.

FUTBOL 11.12.2015, 00:39 11.12.2015, 00:40
866

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi’nde Sporting’e 3-1 yenilerek elendiği karşılaşmanın ardından konuştu.

Güneş, rakibin oyundan düşmesi gerektiği yerde kendilerinin düştüğünü belirterek, “Çok üzgünüz. Gruptaki maçlara ve bugüne baktığınızda elenmeyi hak ettiğimiz düşünmüyorum. Attığımız golden sonra oyundan düşüp 3 gol yedik. Rakibin oyundan düşeceği yerde biz oyundan düştük. Takım kalitesi ve oyuncu kalitesi olarak hiçbir maçı kaybetmeyi hak etmedik. Bugün üzgünüz. Geriye dönüşü olmadığı için geriye sadece üzülmek kalıyor.


Oyun düşündüğümüz gibi gelişti. Ofsaytlara çok düştük. Yediğimiz golden sonraki 10 dakikalık bölüm bizim için kötü oldu. Bugün bu maçı kaybederek tüm emeklerimize yazık oldu” dedi.
Gollerde Tolga Zengin’in hatası olup olmadığı sorusuna ise Güneş’in yorumu, “Maçı kaybettikten sonra bir oyuncuya hata bulmayı doğru olmuyorum. Yediğimiz gollerde elbette hatalar var bunu orta saha ve defansa da mal edebilirsiniz. Hep beraber kaybettik. Hep beraber üzgünüz” şeklinde oldu.
Yorumlar (15)
Cemil 5 yıl önce
Bas Suclu Ormandir. Orman istifa. Bu gitmeden kimse maclara gitmesin. Zaten gitmiyor!
Sedattt 5 yıl önce
Lan yeter tolga yi korudugun adam gibi kaleci alin bu tolgayi hemen satin bu tolga sevdan senide yiyecek senol hoca haberin olsun
yasin en 5 yıl önce
güneş senden daha büyük emek hırsızımı olur bile bile kova togayı kaleci olmadıgın hemşeri kıyagına oynatyrsun 2sndr bjk yakıyor sen kaleci aldrmdn ve tolga tek klsndiye cenk göneni yoladın işte İLAHİ ADALET budur şimdd golcu CENK TOSUNU HAKKINI YİYORSUN ADALETLİ OLMAYANADA ADİL FORMA DAGITMAYANADA BÖYLE YAPILIR
Gece kartalı 5 yıl önce
Biz sana söyledik hocam. Tolga geçen sene bizi yaktı. Niye inat ettin. Niye kaleci almadın. Karedeniz inadı. Eğer tolga yla devam edersen şampiyon luk hayal.sende sene sonunu goremezsin. Fiko istifa.
Yamakasi 5 yıl önce
Karadenizli çiftliği oldu kulüp, Karadenizli olsun da kim olursa olsun diyolar, bu kafayla başarı olmaz, bundan da büyük takım antrenörü olmaz, dünya kupasını da İlhan'ı 75'te oynatıp Brezilya'ya hediye etti, Karadenizli inadı yüzünden Terim ve Denizli gibi sevilmiyor, medya bunu boşuna dışlamıyor.
ÖMER CAN NM 5 yıl önce
güneş önce adil olup adaletle forma dagıtmayı ögrensin ormanda güneşte bunu alan cebi de suclu güneş tolgaya hemşeri kıyagı yapıyor oynatıyor bjk düşünen yok mandıra filozofundan ne beklenir kaleci aldırmadı 2 sndr bjk yakan tolgayı bıraktı kaleyi CENK GÖNENİ kacırttı şimdi 2 cen ahı cıkıyor güneşte ormanda tolgada kama topcularda yolcu bunlar
cenkk 5 yıl önce
Hocam 60 tan sonra 5 kisi olcay,ozi,q17,sosa ve gomez bitiyor. Ileride baski ve top tutma bitiyor. Kosamayanlarin sayisi cok yuksek. 2 kisi bile degistirsen 3 kisi kaliyor o bike yuksek. En fazla 2 kisiyi kaldirir avrupa maclari. Superligde idare edebilirsin ama avrupa cok zor.
asi kartal 5 yıl önce
şenol hocada oyunu okuyamıyor çanak yalayıcısı tolgayı her maç inadına oynatıyor ulan bide olcayı dışarı alıyor olcayın neyi battı sana hoca adamlar orayı otobanaçevirdi olcaydan sonra utanacak yüzde yok bunlarda gs yede yenilin bitsin bu iş millete ızdırap çektirmeyin fala ve gidin utanmazlar sabotajcılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın