Transferde Yeni Proje!

Gökhan Töre'nin yerine B planı olan Jimmy gelmeye hazır. Marko Marin ile kiralık olarak anlaşıldı. Vyntra konusunda tek engel bazı yöneticiler. 3 transferle Kartal, 10 numara, sağ ön ve savunma sorununu çözecek.

FUTBOL 25.07.2014, 14:02
Transferde Yeni Proje!

Beşiktaş'ta transfer krizleri bir türlü bitmek bilmiyor. Demba Ba bombasını patlatan Kartal, bir türlü 10 numara, sağ ön, sağ bek ve stoper transferleri konusunda somut adım atamadı. Mainç maçı sonrasında tablo en az 2 oyuncuya ihtiyaç olduğu şeklinde, Bilic de transferleri bekliyor. Peki bu saatten sonra ne olacak?

İşte Beşiktaş'ta bir hafta 10 gün içinde geçilmesi halinde Şampiyonlar Ligi 4. eleme turunda oynatılması planlanan isimler:

TÖRE'DE KRİZ, JİMMY HEMEN GELİR

1- SAĞ KANADA DURMAZ: Kartal, Gökhan Töre konusunda ciddi sıkıntıda. Bu transferin olmama ihtimaline karşı Jimmy Durmaz planı devreye sokuldu. Deniz Atalay aracılığı ile G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav ile görüşüldü. 5 milyon euro isteyen Cavcav'a karşılık Kartal 2.5 milyon euro vermeye hazır. Töre olmadığı an Jimmy bitebilir.

BİLİC ONAYLARSA MARİN HAZIR

2- ON NUMARA MARİN: Lanzini'den vazgeçen Kartal, Ruyiz'de yüksek paraya takılıyor. Gerçek hedef ise Marko Marin. Chelsea'den alınan Demba Ba'dan sonra İngiliz kulübü, Marin için de yeşil ışık yakmıştı. Her sezon Marin'i bir kulübe kiralamayı hedefleyen Chelsea, Alman yıldızı bedavaya Beşiktaş'a kiralamaya yakın. Sadece yıllık ücret karşılığı 2.5 milyon euroya Kartal bu transferi bitirebilir. Ancak bu transfere Bilicburun kıvırıyor. Bilic "okey" derse bu transfer bitecek.

SAVUNMAYA ÇİFT ROLLÜ VYNTRA

3- HEM SAĞ BEK HEM STOPER: Beşiktaş'ta C planı olarak da Yunanlı oyuncu Vyntra gündemde. Bilic bonservisi olmadığı için Vyntra'ya yeşil ışık yaktı. Yönetimden bir kesim de bu transferi onayladı. Başkan Fikret Orman da "Hoca istiyor, alacağız" açıklamasında bulundu. Yani transfer scoutların onayına kaldı. 33 yaşındaki Yunanlı oyuncu, en son Panathinaikos'ta forma giydi. Bedelsiz olan Lukas Vyntra transferini Kartal 1 milyon euroya bitirebilir.

Kaynak:Akşam

Loading...
Yorumlar (1)
omer 6 yıl önce
ya alın artık şu marini boşverin diğerlerini inanın marin çok iş yapacak