Transferde satranç hamleleri!

Avrupa’daki büyük kulüplerin kadro planlamalarını yakından izleyen ve forvet için beklemeye geçen yönetim, diğer mevkiler için de temkinli davranıyor.

Golcü transferinde bir yandan Babacar ile görüşen diğer yandan da gözünü Diego Costa’dan ayırmayan Beşiktaş Yönetimi, bu konuda adeta satranç oynar gibi hareket ediyor.

***

Avrupa’daki büyük kulüplerin hareketlerini yakından izleyen ve forvet transferinde beklemeye geçen siyah-beyazlılar, diğer mevkiler için de aceleci davranmıyor.

***

Özellikle stoper transferinde Mangala ile yakından ilgilenen yönetim, bu oyuncuya talip olan diğer kulüpler nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Transferdeki belirsizlikler yüzünden beklemede olan siyah-beyazlılar nokta atışı yapabilmek için dikkatli adımlar atıyor.

***

Takas formülü

Kanat transferinde ise Lens ve Yusuf arasında kalan siyah-beyazlı kulüp, bu bölgedeki son kararı ise golcü transferindeki gelişmelere göre verecek. Kulüpten sızan haberlere göre, Beşiktaş Yönetimi’nin, Yusuf’a karşılık Veli ve Aras’ı takas olarak önerdiği ortaya çıktı. 

***

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 09:25
YORUM EKLE