Transferde satranç hamleleri!

Avrupa’daki büyük kulüplerin kadro planlamalarını yakından izleyen ve forvet için beklemeye geçen yönetim, diğer mevkiler için de temkinli davranıyor.

FUTBOL 19.07.2017, 11:44 20.07.2017, 09:25
393

Golcü transferinde bir yandan Babacar ile görüşen diğer yandan da gözünü Diego Costa’dan ayırmayan Beşiktaş Yönetimi, bu konuda adeta satranç oynar gibi hareket ediyor.

***

Avrupa’daki büyük kulüplerin hareketlerini yakından izleyen ve forvet transferinde beklemeye geçen siyah-beyazlılar, diğer mevkiler için de aceleci davranmıyor.

***

Özellikle stoper transferinde Mangala ile yakından ilgilenen yönetim, bu oyuncuya talip olan diğer kulüpler nedeniyle sıkıntılar yaşıyor. Transferdeki belirsizlikler yüzünden beklemede olan siyah-beyazlılar nokta atışı yapabilmek için dikkatli adımlar atıyor.

***

Takas formülü

Kanat transferinde ise Lens ve Yusuf arasında kalan siyah-beyazlı kulüp, bu bölgedeki son kararı ise golcü transferindeki gelişmelere göre verecek. Kulüpten sızan haberlere göre, Beşiktaş Yönetimi’nin, Yusuf’a karşılık Veli ve Aras’ı takas olarak önerdiği ortaya çıktı. 

***

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (0)