Transferde çifte taarruz

Beşiktaş, kaleci transferinde sona çok yakın. İlk aday Cillessen için Ajax'la görüşmeler olumlu ilerliyor, ancak işini şansa bırakmak istemeyen Kartal, Başkan'ın talimatıyla Dniprolu Boyko'yla da temasta, plan ise tıpkı Demba Ba transferi gibi fiyat kırmaya çalışıyor.

 Kartal, ara transfer dönemi öncesi kaleci çalışmalarına hız verdi. As file bekçisi takviyesiyle en önemli sorunlarından birini aşma hesapları yapan Siyah-Beyazlılar’ın gündeminde Ajax’ın Hollandalı kalecisi Jarper Cillessen yer alıyor. 

26 yaşında Hollanda Milli Takımı’nın da değişmez isimleri arasında yer alan başarılı kaleci için, kulübün dış transferlerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğlulları Ajax yetkilileriyle bir araya geldi. Takımıyla 2018’e kadar sözleşmesi bulunan genç file bekçisi için yapılan görüşmelerin ilk bölümünün olumlu geçtiği, Torunoğulları’nıngirişimlerine bugün de devam edeceği öğrenildi.

Boyko’da Demba Ba taktiği

Beşiktaş’ın transferde 1 numarası Hollandalı Cillessen olmasına karşın, yöneticiler işi sıkı tutarak Dnipro’nun Ukraynalı kalecisi Denys Boyko ile de temaslarını sürdürüyor. Kartal bu transferi ise Fikret Orman’ın talimatıyla tıpkı Demba Ba’nın transferindeki gibi sakatlığı olduğu iddia edilen Boyko için fiyat kırma yoluna gidecek. Ukraynalı kaleciyle şimdiden anlaşan Siyah-Beyazlılar, Dnipro ile sıkı pazarlıklarını sürdürmesine karşın henüz anlaşma zemini bulamadı.

Sevilla iddiası!

Öte yandan Ukraynalı kaleci Boyko konusunda sürpriz bir iddia ortaya atıldı. İspanyol kulübü Sevilla’nın devre arasında başarılı kaleci için Dnipro’nun kapısını çalacağı iddia edildi. Dolayısıyla Boyko için Kartal’ın rakipleri çoğalıyor. Siyah-Beyazlılar’ın izleyeceği yol haritası merakla bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2015, 11:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Mexes gitmek istiyormuş, Mexes'i alııııııııııın !

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Rene Adler alınmalı..

Yamakasi
Yamakasi - 3 yıl Önce

Boyko ve Douglas, bizi şampiyonluktan eder, başkan ölüsevicilik yapayım derken kötülük eder, Boyko Tolga'dan bile kötü, Douglas ise Dany'nin gelişmiş hali, buyrun izleyin, her maç bu ikiliden hatalı goller: 1) https://www.youtube.com/watch?v=S4ONxVZBUyU 2) https://www.youtube.com/watch?v=49PRR4bzGvI 3) https://www.youtube.com/watch?v=LsmBQt9xMCk ... Adler ve Papy alınsın.

sencer
sencer - 3 yıl Önce

mandanda yı alırız o paraya mandanda yı.