Transfer zirvesi

Beşiktaş'ta bugün işbaşı yapacak olan Şenol Güneş, yöneticilerle transfer çalışmalarını masaya yatıracak

FUTBOL 17.06.2015, 02:31
1525
Transfer zirvesi

Antalya tatili ile sezonun yorgunluğunu üzerinden atan Şenol Güneş, bugünden itibaren BJK Ümraniye Tesisleri'nde çalışmalarına başlayacak. Tecrübeli hoca, ilk iş olarak yöneticilerle bir araya gelerek Babel ve Konoplyanka transferlerindeki gelişmeler hakkında bilgi alacak. Şenol Hoca, ayrıca Ahmet Nur Çebi ile de gidecek ve kalacak isimler hakkında fikir alışverişinde bulunacak. 

 

KAMP BİELEFELD'DE


Beşiktaş yeni sezon hazırlıkları kapsamında Almanya'nın Bielefeld şehrinde 4 Temmuz'da kampa girecek. Siyah-beyazlılar, 16 Temmuz'da başlayacak olan 5 günlük bayram izninin ardından teknik direktör Şenol Güneş'in onay vermesi halinde Avusturya'da ikinci kampını gerçekleştirecek.

SPK'YA BAŞVURDULAR


Beşiktaş, çıkarılmış sermayenin yüzde 66,7 bedelli artırılması için SPK'ya başvurdu. KAP'a yapılan açıklamada şirketin çıkarılmış sermayesinin 500 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 240 milyon TL'den 400 milyon TL'ye artırılması konusunda SPK'ya başvuru yapıldığı kaydedildi.

 

SABAH

Yorumlar (6)
fatih 6 yıl önce
orman sen icraat 0 anca o mikrofonu alıp milleti oyalama şarkısını söz şeklinde 3 yıldır söylüyorsunuz 3 yılda 0 kupa 2 derbi galibiyeti uefayı geçtim TR kupasında bile çeyrek final yok artık ben şahsen seneyeki seçimleri beklemeye başladım bilmem bana katılan varmı
Doğrucu 6 yıl önce
Lafa gelince Beşiktaşın büyüklüğü tartışılamaz derler eyvallah ama icraatlara bakıyon adeta anadolunun sıradan takımı
zirve şart 6 yıl önce
kameralar,mikrofonlar hadi gene iyisin.Allllaaaah yaşadın gene çebi.
yav heee hee 6 yıl önce
aç karnına zirve yapıyosunuz.neyin zirvesi bu kimi alamayacağınızın zirvesimi.
tolga 6 yıl önce
Klubude takimisa karadeniz idman yurduna cevirdiniz...defolun
asi 6 yıl önce
reklam dertleri zaten başka ne olsun