Trabzonspor Tolgay Arslan transferinden vazgeçti

Trabzonspor Tolgay Arslan transferinden vazgeçtiğini açıkladı.

FUTBOL 25.01.2015, 20:21
1549
Trabzonspor Tolgay Arslan transferinden vazgeçti

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör Ersun Yanal ve CEO Burak Gürdal,Hamburg'da forma giyen ve Beşiktaş'ın yakından takip ettiği Tolgay Arslan transferini bitirmek içinAlmanya'ya gitmiş ve oyuncu ile bir araya gelmişti. Oyuncuyla büyük ölçüde anlaşma sağlanmıştı ancak son anda bir sorunun yaşandığı öğrenildi. Bordo-Mavililer, Tolgay transferinden vazgeçti.

İşte Trabzonspor'un resmi facebook hesabından yaptığı açıklama:

Dün akşam itibariyle bütün şartlarda anlaştığımız, kendisinin ve babasının da isteğiyle Trabzonspor’a gelmeyi kabul eden Tolgay Arslan’ın, kulübümüzün kültürüyle bağdaşmayan birtakım olaylar nedeniyle şu an itibariyle transferinden vazgeçildiğini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Yorumlar (13)
asi kartal 6 yıl önce
bu transfer olayından daha önce yönetime sarf ettiğim kötü sözler yüzünden özürdiliyorum :( trabzonun beşiktaşın elinden futbolcu çalması çok ağrıma gitmişti ama gördüm ki yönetim bu işin üstesinden geldi .tüm yönetici büyüklerimden özürdiliyorum...
hakan gürleyik 6 yıl önce
Ya arkadaslar belki.hatir fotorafi.buraya kadar geldiniz tsk ederim ma.zinda.bir.fotodur mantikli.olun duygusallikla.olmaz bu işler başarı olcaksa gelsin.yemenden.ne gelir.elden
asi ruh 6 yıl önce
o fotoğrafı bilerek çektirdilerse ts madara olmuştur bunun bir açıklanması gerek
B.j.K 1903 6 yıl önce
Zaten gs sonra trabzon gelir en büyük düşmanımız.gs'nin arka bahçesi ne olucak.
sencer 6 yıl önce
biz de almayalım ortada kalsın. bulunmaz hint kumaşı değil ya. o bütçeyi gökhan inlere harcarız.
Maliyeci 6 yıl önce
fazla para verilip ikna edildiyse bence bu transfer yanlış olur.seneye yabancı sınırıda kalkıyor zaten Sivoku yollayıp De Jong u alsak daha mantıklı olur gibi geliyor bana.
B.j.K 1903 6 yıl önce
Tolgay artık resmi Beşiktaşın futbolcusudur.Bunu hala daha kabul etmeyenler Beşiktaş formasıyla fotoğraf çekilince mi anlayacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın