Tosic başarının sırrını ülkesine açıkladı..!

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusko Tosic, ülkesinde yayın yapan Vesti gazetesine bir röportaj verdi.

FUTBOL 02.07.2017, 03:08 03.07.2017, 12:37
1247

Kartal’ın Sırp futbolcusu Dusko Tosic, ülkesinde yayın yapan Vesti gazetesine bir röportaj verdi. Beşiktaş’ın başarısının sırlarını anlatan 33 yaşındaki futbolcu, bir kaç ana başlıkta bunları özetledi.

***
 
Tosic, “Takımın başında Şenol Güneş’in olması çok önemli. Onun göreve getirilmesinin ne kadar doğru bir tercih olduğu görüldü. Transferler belli bir plan dahilinde gerçekleştiriliyor. Yeni bir stat inşa edildi ve taraftar desteği yeniden kazandırıldı. Burada aldığımız başarılı sonuçlar desteğin etkisini gösteriyor” dedi. 

***
 
Elde ettikleri başarıya en önemli rakiplerinin içinde bulunduğu kötü durumun da katkı sağlamış olabileceğine dikkat çeken Tosic, “Fenerbahçe ve Galatasaray bir krizin içinde, bu doğru. Ancak biz onların sorunlarına dikkat kesilmek yerine hep kendi işimize odaklandık ve elimizden gelenin en iyisini yaptık. Oturmuş bir takım yapısına sahibiz ve birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Başarının formülü bu” diye konuştu.

***

Kaynak: Skorer

Yorumlar (1)
Kartal 3 yıl önce
Biz desteğimizi hiç bırakmadık..İyi günde kötü günde hep yanındaydık...Feda cefa çektik,Sefa sürüyoruz...Beşiktaş 3.Yıldız MARŞI - Feda cefa Sefa cuk oturuyor