Toroğlu'ndan Emre Bol'a sert tepki

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma çıkan olaylar nedeniyle yarıda kaldı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kafasına gelen yabancı madde sonrası yerde kaldı. Şenol Güneş'in kafasına 5 dikiş atıldı ve hastaneye kaldırıldı.

Derbinin ertelenmesinin ardından A Spor'da değerlendirmelerde bulunan Emre Bol'un skandal açıklamaları gündeme düştü. Emre Bol'un Şenol Güneş hakkında yaptığı yorumlara sinirlenen Erman Toroğlu ise futbol fukarası Bol'a sert yanıt verdi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 14:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan yapar
Serkan yapar - 11 ay Önce

Provakatörlerden daha provakatör zeka fukarası emre bol..

Ali
Ali - 11 ay Önce

tam bir fener yalakası bunun gibi spordan ayiklamadan futbol duzelmez

- 11 ay Önce

tam bir provokatör ve tetikçi beyanatı. böyle hasta beyinli meczupları ekranlara çıkartıp ekmek verende kabahat

ali canlı
ali canlı - 11 ay Önce

Seni yorumcu diye alan bir kanal zihniyetini takdir ediyorum büyük sıkıntıları var demekki...

Korkut Kaya
Korkut Kaya - 11 ay Önce

Bu yorumcuya göre tüm suçlar beşiktaş takımının tüm prafakasyonlsrın sebebi şenol hoca gelmişin istanbula hayatında ilk defa şampiyonluk görmüşün nedir bu fener fobin otur oturduğun kulubeye bununla yetin haddini bil bunları demek istemek kadar hastalıklı bir yorum bir spor yorumcusuna sözde gazeteciye yakışmıyor.

Emre Bol'un aklı şeytanlığa çalışıyo
Emre Bol'un aklı şeytanlığa çalışıyo - 11 ay Önce

delikanlıysa verilmeyen golü söylesin, sarı olması gereken kırmızı kartı söylesin, daha da kart görebilecek oyuncuları söylesin, mete'nin gs'li olduğunu ve 2 hafta sonra gs ile şampiyonluk maçına çıkacağımızı söylesin, bıraksın demagoji yapmayı, şöyle bir günde bile şeytanlık peşinde.

Sermet
Sermet - 11 ay Önce

Futbol kimlerin eline kaldı.Herkes yorumcusu diye ekranlarda

Hami Boçkay
Hami Boçkay - 11 ay Önce

Futbolda şiddet yasası uygulanacaksa önce gazeteci kisvesine bürünmüş ve satılmış kalemsorlerden başlanması lazım bunların önce insan olması lazım