Toroğlu'ndan Emre Bol'a sert tepki

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma çıkan olaylar nedeniyle yarıda kaldı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kafasına gelen yabancı madde sonrası yerde kaldı. Şenol Güneş'in kafasına 5 dikiş atıldı ve hastaneye kaldırıldı.

FUTBOL 19.04.2018, 23:41 20.04.2018, 14:22 kartalbakışı.com
1495

Derbinin ertelenmesinin ardından A Spor'da değerlendirmelerde bulunan Emre Bol'un skandal açıklamaları gündeme düştü. Emre Bol'un Şenol Güneş hakkında yaptığı yorumlara sinirlenen Erman Toroğlu ise futbol fukarası Bol'a sert yanıt verdi. 

Yorumlar (9)
Serkan yapar 3 yıl önce
Provakatörlerden daha provakatör zeka fukarası emre bol..
Ali 3 yıl önce
tam bir fener yalakası bunun gibi spordan ayiklamadan futbol duzelmez
3 yıl önce
tam bir provokatör ve tetikçi beyanatı. böyle hasta beyinli meczupları ekranlara çıkartıp ekmek verende kabahat
ali canlı 3 yıl önce
Seni yorumcu diye alan bir kanal zihniyetini takdir ediyorum büyük sıkıntıları var demekki...
Korkut Kaya 3 yıl önce
Bu yorumcuya göre tüm suçlar beşiktaş takımının tüm prafakasyonlsrın sebebi şenol hoca gelmişin istanbula hayatında ilk defa şampiyonluk görmüşün nedir bu fener fobin otur oturduğun kulubeye bununla yetin haddini bil bunları demek istemek kadar hastalıklı bir yorum bir spor yorumcusuna sözde gazeteciye yakışmıyor.
Emre Bol'un aklı şeytanlığa çalışıyo 3 yıl önce
delikanlıysa verilmeyen golü söylesin, sarı olması gereken kırmızı kartı söylesin, daha da kart görebilecek oyuncuları söylesin, mete'nin gs'li olduğunu ve 2 hafta sonra gs ile şampiyonluk maçına çıkacağımızı söylesin, bıraksın demagoji yapmayı, şöyle bir günde bile şeytanlık peşinde.
Sermet 3 yıl önce
Futbol kimlerin eline kaldı.Herkes yorumcusu diye ekranlarda
Hami Boçkay 3 yıl önce
Futbolda şiddet yasası uygulanacaksa önce gazeteci kisvesine bürünmüş ve satılmış kalemsorlerden başlanması lazım bunların önce insan olması lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın