Töre'den Resmi Açıklama

Beşiktaşlı Gökhan Töre, basında kendisi hakkında çıkan haberler hakkında konuştu.

FUTBOL 21.11.2014, 11:22
1571
Töre'den Resmi Açıklama

Beşiktaş’ın sitesine açıklamalar yapan Gökhan Töre, şunları söyledi: 

“Bugün bir gazetede yer alan “Gitmek istiyorum” başlıklı haber tamamen gerçek dışıdır. Haberde geçen ifadelerin hiçbiri bana ait değildir. 

Beşiktaş’ta mutlu olduğum için sözleşme yenilediğimi hatırlatır, kariyerime kulübümde devam edeceğimi bir kez daha dile getirmek isterim. Taraftarlarımızdan bu tip hayal ürünü haberlere itibar etmemelerini rica ediyorum.”

Yorumlar (8)
bossBesiktasss 6 yıl önce
Cinconun it medyasi nolcak...
Fatih 6 yıl önce
aslanım benim bizde bu sözleri duymak istiyorduk zaten helal kartal yürekli adam
fthspkn 6 yıl önce
kulübümüzün personeli,oyuncusu,kartal yürekli savaşçısı sen futboluna bak buradan gidersen real e,barca ya,bayern e git bu ayarda kulüblere git.seviyoruz seni renkliler g.ö.t.ü.n.ü yırtsın.haberi yapan y.a.v.şa.k ,utanmaz yazık sana.
bold pilot 6 yıl önce
Arkadaşlar dikkat ederseniz renkli medya özellikle gökhanın üstüne gidiyor.Bu çocuğun hücumda kilit oyuncu olduğunu biliyorlar.
kadir eryaman 6 yıl önce
A.yıldırım yalakası gazetenin uydurduğu yalan bir haberdi, zaten inanmamıştım... G.Töre'nin açıklaması bizim için önemli olan!
mehmet turgut 6 yıl önce
BİR GAZETECİ (BJK MUHABİRİ O.Y.) 5.KOL SANKİ. SOKMAYIN ŞU ADAMI ANTREMAN SAHASINA, STADA VE BEŞİKTAŞLI OLAN HER MEKANA! YAZIK, GAZETECİLİK ONURU NEDİR BİLMEYEN, MASA BAŞINDA HABER ÜRETEN ADAMA,YAZIK..
aslanavcisi 6 yıl önce
kartalım benim sen busun futbolunla konuşuluyosun zaten çekemeyenler başka şeyler sallıyorlar duyma bunları büyük Beşiktaş taraftarı hep senin arkanda.
Zekeriya Kor 6 yıl önce
Renkli basindan sonra kendisini BJK muhabiri sayanlarda artik icimizdeki irlandalilar rolune soyunmaya basladi acaba diyorum azize simdi taktikmi degistirdi cunku sampiyonluk icin heryol mubah diyen bir yaratik ooooo.