Töre'de Dev Adım!

Beşiktaş yönetimi Rubin Kazan ile Gökhan Töre’nin bonservisi için 4 milyon 250 bin euroya el sıkıştı. Siyah-beyazlılar transferi bitirmek için başarılı futbolcuyla pazarlık masasına oturacak.

FUTBOL 19.07.2014, 04:20
Töre'de Dev Adım!

Demba Ba transferiyle taraftarını mutlu eden Beşiktaş Yönetimi, gündemine aldığı Gökhan Töre transferinde önemli aşama kaydetti. Önceki gün Rubin Kazan Yönetimi ile bir araya gelen Başkan Fikret Orman, bonservis konusunda 4 milyon 250 bin euroya el sıkıştı. İlk bir senesi ödemesiz olan esnek bir ödeme takvimi yapan Beşiktaş Yönetimi, Rubin Kazan ile yakın ilişkiler içerisinde olan işadamı Hüseyin Acarlıoğlu ile Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Ahmet Özkaya’dan da bu konuda destek aldı.

 

2.5 milyon euro istiyor

 

 

Rus kulübü ile bonservis konusunda her konuda anlaşan Beşiktaş Yönetimi, bu transferi bitirmek için bu kez Gökhan Töre ile masaya oturacak. Genç oyuncu ile yıllık ücreti konusunda sıkıntı yaşayan Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, Töre’nin istediği 2.5 milyon euroyu kabul etmeye yanaşmadığı öğrenildi. Bu parayı asla vermeyeceğini Başkan Fikret Orman’a ileten Çebi, böylesine bir ödemenin takım içi dengelerini bozacağını söylediği bildirildi.

Loading...
Yorumlar (1)
sedat akdeniz 6 yıl önce
haber ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer töre gerçekten bu rakamı istiyosa üstüne 1 bardak da soğuk su istesin sen neydin ki gökhan bjk de aam oldun azıcık kıymet bilin bjk dısında hiç bir takımda tutunamamıs adamsın sana yıllık 1.250 yeter