Töre Koptu Geliyor!

Demba Ba transferiyle Avrupa'yı sallayan Beşiktaş, taraftarın gözbebeği Gökhan Töre konusunda da mutlu sona çok yakın...

Töre Koptu Geliyor!

Rusya’ya giderek 7,5 milyon Euro isteyen Rubin Kazan Yönetimi ile görüşen ve 4 milyon 250 bin Euro’ya el sıkışan Başkan Fikret Orman, şimdi de Gökhan Töre ile masaya oturdu.

Orman; geçen sezon kiralık oynarken 900 bin Euro kazanan, bu sene ise kapıyı “2,8 milyon Euro’dan 4 yıllık kontrat” şartıyla açan Töre’ye son sözünü söyledi: “Oğuzhan ne alıyorsa, aynısını veririz...” Önce 2.3 milyonEuro’ya inen, daha sonra menajeri Ahmet Bulut’un ısrarıyla 1,7 milyonEuro’ya düşen Gökhan’ın, Başkan’dan düşünmek için süre istediğiöğrenildi.

Töre’nin, Oğuzhan’ın aldığı 1,4 milyon Euro sabit ücreti kabul edeceği, maç başı ücretinde ise zam isteyeceği bildirildi. Gökhan’ın birkaç  gün içinde bonservisiyle birlikte Kartal olması bekleniyor.

Kaynak:Fanatik

YORUM EKLE
YORUMLAR
conan
conan - 5 yıl Önce

1.5 tan fazla vermeyin ve sözleşmeye fesih maddesi koyun abuk sabuk bi iş yaparsa bedelsiz gönderin adam olsun.

maf
maf - 5 yıl Önce

he conan he çok akıllısın sen.Madde koyalım bedelsiz gönderelim.Bonservisine verdiğimiz milyonlar nolcak sen mi karşılıycan.

akıl
akıl - 5 yıl Önce

conan sendeki de akıl akıl gel skime takıl :)

ümit zengin
ümit zengin - 5 yıl Önce

şu anda gökhanın menejeri ahmet bulut ile ahmet nur çebi gçrüşme yapıyorlar 2 saat oldu hadi hayırlısı

Resul Aydın
Resul Aydın - 5 yıl Önce

Conan isimli kişi tam bir ibnedir her haberin altına beşiktaş düşmanı gibi saçma sapan açıklamalar yapıyor böyle yorunmları silin gözünüzü seveyim

Rudi VÖLLER
Rudi VÖLLER - 5 yıl Önce

Emoğaa koouuumm geliyosan gel artığğ !

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

aman tanrıııım dedim :D