Töre kalsın Ochoa alınsın

Beşiktaş Teknik Direktörü, yeni sezonda hedefe gidebilmek için Gökhan Töre’ye ihtiyacı olduğunu, Malaga’da forma giyen Meksikalı file bekçisi Ochoa’yı da kadroda görmek istediğini dile getirdi.

FUTBOL 22.06.2015, 04:06
2134
Töre kalsın Ochoa alınsın

TEKNİK direktör Şenol Güneş, yeni sezon öncesi yönetimden iki istekte bulundu. Demba Ba ile birlikte satılması gündeme gelen milli yıldız Gökhan Töre için son sözünü söyleyen Güneş, kafasındaki kalecinin ismini de bildirdi...
Futbol Komitesi üyesi Mete Vardar ile özel olarak görüşen Güneş, kulübün menfaatlerinin her zaman önde geldiğini, ancak para edecek oyuncunun satılması tezini savunmasına rağmen Gökhan Töre için izin vermeyeceğini ifade etti.
Yurt dışından 8 milyon Euro’luk teklifler alan Gökhan Töre’nin iskelet kadronun önemli bir ismi olduğunu vurgulayan Güneş, “Veli ile birlikte orta sahamızın önemli bir silahı Gökhan. O giderse büyük bir güç kaybı yaşarız. Mutlaka kalmalı” diye konuştu.

MENAJERİ DEVREDE
Güneş’in ikinci isteği ise kaleci oldu. Tecrübeli hoca, Beşiktaş’ın gündeminde olan Meksikalı file bekçisi Ochoa’ya da yeşil ışık yaktı. Malaga kalesini koruyan tecrübeli ismin transfer edilmesine onay veren Güneş, “Alınmasını isterim. Çünkü çok kaliteli bir kaleci” dedi.

Ochoa ise bu transfer gelişmesiyle ilgili Meksika basınına, “Evet bazı görüşmeler yapılıyor. Teklifler geliyor. Ancak, pazarlıkları benim adıma menajerim yürütüyor. Son sözü de o söyleyecek” demekle yetindi.
İspanyol kulübü Malaga ise Dünya Kupası’nda yıldızını parlatan kalecileri Ochoa için kendilerine henüz resmi bir teklifin gelmediğini açıkladı.

 

HÜRRİYET

Yorumlar (5)
fdgd 5 yıl önce
bonservisi elinde değil bildiğim kadarıyla onun yerine romero veya neto derim ben
asi kartal 5 yıl önce
bu öküz sakar salağın birisi bunu kim izlemiş de beğenmiş tuuuuuu sizin sıfatınıza kulübün anasını ağlattınız şeref yoksunları ...
ONUR BJK 5 yıl önce
Milletin yedek kalecileri ne zamandan beri iyi kaleci oldu. Bizim Cenk'ten iyiler mi yani ? Boş haberler
grkan 5 yıl önce
iyi kaleci alınması iyi olur uydurma haber olsada gelmesini isterdim bizim kalecilerin hepsinden iyi
usp. 5 yıl önce
şenol hoca kaleci konusunda böyle bir istekte bulunduysa onu gerçekten kutluyorum.